שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 311
מרץ 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"לאטי" בונה לכם את העתיד
אוכלס פרוייקט "זיו קלאס" ב"משכנות אמנים" קרית מוצקין
"גושן 80", כל הפלוסים בפרוייקט אחד
לגור בשכונה פרטית בלב הירוק של טבעון
במיקום הטוב ביותר בקרית טבעון, מול הר הכרמל והמרחבים הירוקים של עמק יזרעאל, יוצעו למכירה 66 מגרשים לבנייה עצמית, עם שילוב אידיאלי של אווירה כפרית וקירבה לעיר

"כרמל בטבעון": 66 מגרשים לבנייה עצמית מול נוף יפהפהבלב היישוב הפסטורלי קרית טבעון, אל מול נוף יפהפה, מוקמת שכונה פרטית, "כרמל בטבעון", בה יוצעו למכירה 66 מגרשים, בגדלים שבין 380-230 מ"ר. מחיר המגרש לבנייה עצמית הינו 1,590,000 שקלים, כולל מע"מ ופיתוח. הפרוייקט נבנה ע"י חברת "רסקו", מקבוצת "ישרס", הפועלת מזה 80 שנה בהקמת פרוייקטים למגורים בכל רחבי הארץ.

השכונה תוקם בצידו הצפון מערבי של היישוב, מול הר הכרמל הירוק ומול השדות והמרחבים המוריקים של עמק יזרעאל. מיקומה המצויין של השכונה, בשיפוליו של רחוב הכרמל היוקרתי, מאפשר לדיירים ליהנות ממגורים באווירה כפרית, וגם להתגורר בנגישות מקסימלית לכביש הראשי, בסמיכות לכביש 70 ולכביש 6. כמו כן, המגורים בשכונה החדשה אידיאליים עבור מי שעובד בפארק יקנעם ובמת"מ, או שהינו חבר הסגל האקדמי באוניברסיטת חיפה או בטכניון הסמוכים. השכונה יוצרת את הפיתרון האידיאלי, המשלב בין חיי העיר, קירבה למוסדות אקדמיה, היי-טק, מסחר ופנאי, יחד עם השקט של הטבע.

הפיתוח הסביבתי של השכונה, שנמצא בעיצומו, כולל כבישים פנימיים, מדרכות, תשתיות, כיכרות, תצפיות נוף ומגרשי משחק ופנאי. עוד יצויין, כי "כרמל בטבעון" הינה שכונה טבעתית, שתכלול כביש אחד בלבד, לביטחונם המירבי של ילדי השכונה. כבר משלב הפיתוח הראשוני, הושם דגש רב על שימור הסביבה והטבע הירוק, כיאה לחברה הדוגלת באיכות סביבה וקיימות, כאשר התיכנון משתלב עם האופי הכפרי של היישוב ומתמזג באופן מושלם עם עצי האורנים והסביבה הירוקה. לפרטים: כוכבית 2130, אתר: www.rassco.co.il.


תגובות:
1: איזור יפה - שובל
מלא ירוק
היה לנו חלום לגור בטבעון
אבל המציאות החליטה קרית אתא

7/3/2019    16:41שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר