שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 311
מרץ 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"לאטי" בונה לכם את העתיד
"גושן 80", כל הפלוסים בפרוייקט אחד
לגור בשכונה פרטית בלב הירוק של טבעון

אוכלס פרוייקט "זיו קלאס" ב"משכנות אמנים" קרית מוצקין
נותרו פנטהאוזים מערביים, יחידים בקומה, מיפלס אחד. הפרוייקט כולל 3 בניינים בלב שכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין, בסמוך לפארקים מטופחים. הבעלים של החברה, יואב זיו: "מדובר באחד הפרוייקטים המוצלחים ביותר שבנינו ב-30 השנים האחרונות"

"זיו קלאס": פנטהאוזים יוקרתיים ומפוארים לאיכלוס מיידי



 במיקום הטוב ביותר בשכונת היוקרה "משכנות אמנים" שבקרית מוצקין, איכלסה לאחרונה חברת "זיו נכסים וקבלנות", את פרוייקט "זיו קלאס", הכולל 3 בניינים מפוארים של 12-11 דירות בכל בניין, ובסך הכל 34 דירות. בפרוייקט נותרו הדובדבנים שבקצפת, בדמות פנטהאוזים יוקרתיים מערביים, יחידים בקומה, במיפלס אחד. פרוייקט "זיו קלאס" ממוקם ברח' אהוד מנור, פינת יוסי בנאי, בצמוד לפארקים המטופחים של שכונת "משכנות אמנים", ובסמוך למרכזי חינוך, קניות, תרבות ופנאי. 

הבעלים של "זיו נכסים וקבלנות", היזם והקבלן יואב זיו, מסר כי הציבור החל להתעורר מההבטחות של תוכנית "מחיר למשתכן", ואינו מוכן להמתין לדירה במשך 5 שנים, במיוחד כאשר ישנו פרוייקט בוטיק לכניסה מיידית. "מדובר בדירות פנטהאוז מיוחדות, יחידות בקומה, במיפלס אחד, בעלות 4 כיווני אוויר. יש יתרונות רבים בבניין עם מעט דירות, ובעיקר מרחב, שקט ואווירה אינטימית", ציין זיו, שהוסיף כי מדובר באחד הפרוייקטים המוצלחים ביותר של החברה ב-30 השנים האחרונות.

חברת "זיו נכסים וקבלנות", עוסקת מזה קרוב ל-30 שנה ביזמות ובקבלנות של דירות יוקרה, שכונות מגורים ומרכזים מסחריים. החברה חרטה על דגלה איכות, תיכנון קפדני, יכולות הנדסיות גבוהות ויחס אישי. כל זאת, לצד איתנות פיננסית וגב כלכלי, הפכו אותה לאחת מחברות הנדל"ן המובילות בצפון. בימים אלו מתכננת החברה את בניית פרוייקט הדגל שלה בשכונת "רמת אלמוגי" בכרמל, במסגרתו ייבנו 7 בניינים ובסה"כ 100 דירות יוקרה. 

פרטים נוספים על הפרוייקטים של "זיו נכסים וקבלנות", ניתן למצוא באתר: ziv4u.co.il. לתיאום פגישה: טל': 04-8007070.


תגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:




 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר