שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
בחודש הקרוב ייפתח פנטהאוז לדוגמא בפרוייקט "זיו קלאס" בשכונת "משכנות אמנים" קרית מוצקין

הדירה לדוגמא ב"חלומות וסביונים" בק.ביאליק תושק ב-14/6/19
פנטהאוז חלומי וענק של "לאטי" ב"פארק רקפות" בק.ביאליק

פרוייקט "URBAN TOWER" בקרית מוצקין יאוכלס בסוף 2019
עבודות הגמר יסתיימו בעוד כ-6 חודשים, עפ"י התיכנון המקורי, לקראת האיכלוס המתוכנן. בפרוייקט של חברת "שרביב", דירות 4, 5 ו-6 חדרים, לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים, בשכונת "משכנות אמנים" שבקרית מוצקין


"URBAN TOWER": תיכנון אדריכלי ייחודי וסטנדרטים גבוהיםאין דבר חשוב יותר לדייר שרכש דירה חדשה, מאשר לקבל אותה בזמן, וזה בדיוק מה שהולך לקרות לרוכשי הדירות בפרוייקט היוקרתי "URBAN TOWER", של חברת "שרביב", הנבנה בשכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין. לאחרונה בישרה החברה לרוכשי הדירות, כי הבנייה מתקדמת בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן, כאשר נכון לעכשיו הסתיימו עבודות השלד, ועבודות הגמר נמצאות בעיצומן. הפרוייקט צפוי להיות מאוכלס בדצמבר 2019.   

מגדל הדירות היוקרתי "URBAN TOWER" יכלול 98 דירות, בתמהיל מגוון של דירות 4, 5 ו-6 חד', לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים. המגדל נמצא בחלקה המערבי של השכונה, כך שכבר מהקומה השלישית נשקף נוף לים. יצויין, כי דירות 4 חד' בפרוייקט נמכרות במחירים החל מ-1.335 מיליון שקל,  ואילו דירות 5 חד' נמכרות החל מ-1.555 מיליון שקל.

סמנכ"לית השיווק בחברת "שרביב", שרה אילין: "אנו מתקרבים לסיומו של הפרוייקט, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. ניתן להגיע ולהתרשם בפועל מהתיכנון האדריכלי הייחודי של המגדל, כמו גם מתיכנון הדירות, וכך יוכלו המתעניינים לחוש ביטחון גדול יותר לרכוש דירה בפרוייקט". 

חברת "שרביב" הינה חברת בנייה משפחתית, שנוסדה בחיפה בשנת 56' ע"י יוסף קליש ז"ל, ונמנית עם חברות הבנייה המובילות בישראל. בימים אלו בונה החברה פרוייקט נוסף בקריות, בשכונת "גבעת אלונים" שבקרית אתא. מדובר בפרוייקט המגורים הגדול ביותר שנבנה בקריות, הכולל 622 יח"ד של בנייה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע. גם בפרוייקט זה מתקדמות העבודות עפ"י התיכנון המקורי. 
משרד המכירות בדירה לדוגמא, רח' יוסי בנאי, משכנות אמנים קרית מוצקין. טל': כוכבית 5557.


תגובות:
1: יקפצו ב-10%-20% בערכם ברגע שיהיו מוכנות - טלי
בשכונה הזאת כל הדירות מקבלות קפיצת מחיר

6/6/2019    15:39שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר