שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
בחודש הקרוב ייפתח פנטהאוז לדוגמא בפרוייקט "זיו קלאס" בשכונת "משכנות אמנים" קרית מוצקין

פנטהאוז חלומי וענק של "לאטי" ב"פארק רקפות" בק.ביאליק

פרוייקט "URBAN TOWER" בקרית מוצקין יאוכלס בסוף 2019
הדירה לדוגמא ב"חלומות וסביונים" בק.ביאליק תושק ב-14/6/19
המשתתפים ייהנו במהלך ההשקה מבראנץ' מפנק ומהטבה משתלמת לרוכשים. הפרוייקט של חברות "שיכון ובינוי נדל"ן" ו"אפריקה ישראל מגורים", יכלול 2 מגדלי דירות מפוארים בלב שמורת טבע. הדירה לדוגמא תכלול אופציה ליחידת אירוח ומרפסת רחבת ידיים עם נוף פראי

"חלומות וסביונים": השקת הדירה לדוגמא באירוע חגיגיבאירוע חגיגי, שייערך ביום שישי, 14/6/2019, תושק הדירה לדוגמא של פרוייקט "חלומות וסביונים", אשר ייבנה בסמוך לשכונת "גבעת הרקפות" בקרית ביאליק, ובצמוד לשמורת הטבע "עין אפק". הפרוייקט נבנה ע"י חברות "שיכון ובינוי נדל"ן" ו"אפריקה ישראל מגורים", הנחשבות לשתיים מחברות הנדל"ן המובילות במדינה, שחברו יחד לבניית הפרוייקט.

הדירה לדוגמא, דירת 5 חד', שתוכננה בקפידה ומנצלת באופן מקסימלי את חללי הדירה, תכלול בין השאר חדר הורים עם 2 כיווני אוויר, אופציה ליחידת אירוח, חדרי רחצה מפנקים, מרפסת רחבת ידיים עם נוף פראי של שמורת טבע, מחסן ו-2 חניות.

פרוייקט "חלומות וסביונים" יכלול 2 מגדלי דירות מפוארים של 24 קומות כל אחד, שיכללו יחד 228 יחידות דיור. תמהיל הדירות עד לקומה ה-20 יכלול דירות 5-3 חדרים, עם מרפסות מרווחות, ואילו קומות 23-21 יכללו דירות 5 חד' מיוחדות עם מרפסות ענק. בקומה ה-24 והאחרונה יהיו שני פנטהאוזים, 6 חד', עם מרפסות ענק.

רבי הקומות ייבנו עפ"י תקן מיוחד לבנייה ירוקה, שיכלול חסכמים בברזים, זכוכית בידודית בוויטרינות ובחלונות, חומרי בנייה עם תקן ירוק ותאורה חסכונית בשטחים המשותפים. כמו כן ייהנו הדיירים מלובי כניסה דו קומתי מרשים, מועדון דיירים, חדר ייעודי לאופניים ועגלות, וחדר לאב הבית. הפרוייקט ימוקם מרחק הליכה קצר מבתי ספר וגני ילדים חדשים, שייפתחו בשנת הלימודים הקרובה. בנוסף ייהנו הדיירים ממיקום מנצח, עם נגישות תחבורתית מקסימלית, בסמוך לכביש "עוקף קריות", כביש 4 ומנהרות הכרמל.
סמנכ"לית השיווק בחברת "שיכון ובינוי נדל"ן", דורית סדן: "הפרוייקט מציע שילוב אידיאלי בין מגורים במגדל יוקרתי עם כל השירותים העירוניים, לצד אווירה כפרית וסמיכות לשמורת טבע, במחירים אטרקטיביים ובמיקום הטוב ביותר בקרית ביאליק, הנהנית מתנופת בנייה יוצאת דופן".
כמו כן הוסיפה סמנכ"לית השיווק: "החלטנו להשיק את הדירה לדוגמא, כדי שתושבי הקריות יוכלו להתרשם מהתיכנון החכם שלנו ומהסטנדרטים המוקפדים, תוך שינצלו את ההזדמנות לרכוש דירה מדהימה בבניין איכותי ובמיקום מנצח". לפרטים נוספים טל': 1-800-200-898.


תגובות:
1: אפריקה ישראל זה מותג - ספיר
למישהו יש ספק בכלל שהדירה לדוגמא היא חלום

6/6/2019    13:21שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר