שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
בחודש הקרוב ייפתח פנטהאוז לדוגמא בפרוייקט "זיו קלאס" בשכונת "משכנות אמנים" קרית מוצקין

הדירה לדוגמא ב"חלומות וסביונים" בק.ביאליק תושק ב-14/6/19
פרוייקט "URBAN TOWER" בקרית מוצקין יאוכלס בסוף 2019
פנטהאוז חלומי וענק של "לאטי" ב"פארק רקפות" בק.ביאליק
מדובר בפנטהאוז במיפלס אחד, 159 מ"ר, יחיד בקומה, הכולל 95 מ"ר מרפסת, עם ארבעה כיווני אוויר ומרפסות שמש ענקיות. הפרוייקט יכלול 3 מתחמים עם כ-200 יח"ד בלב פארק יפהפה

"לאטי": מבט למרפסת הפנטהאוז מול נוף פתוח
לא מעט פרוייקטים בונה חברת "לאטי יזמות ובנייה" בע"מ, ברחבי הקריות בפרט ובאיזור הצפון בכלל, כאשר ספינת הדגל שלה בקריות הוא פרוייקט "פארק רקפות" שבשכונת "גבעת הרקפות" בקרית ביאליק. הפרוייקט, שנבנה בלב פארק יפהפה, יכלול 3 מתחמים עם כ-200 יח"ד, ובהן דירות 3, 4, 5 ו-6 חד', דירות גן עם גינה גדולה, פנטהאוזים במיפלס אחד עם מרפסת גדולה וכן דירת פנטהאוז לופט ייחודית. 

במסגרת הפרוייקט הוציאה החברה לשיווק פנטהאוז במיפלס אחד, 159 מ"ר, יחיד בקומה, הכולל 95 מ"ר מרפסת, עם ארבעה כיווני אוויר ומרפסות שמש ענקיות. בחברה ציינו, כי מדובר בפנטהאוז יוקרתי מאוד, וכי מי שירכוש אותו לא רק יגשים חלום, אלא גם יחיה בתוך חלום. 

בד בבד החלה "לאטי", במכירת פרוייקט היוקרה "תאנים בוטיק" בקרית אתא, שיכלול 2 בנייני בוטיק ברח' התאנים בקריה, שיכללו 9 יח"ד בכל בניין. הפרוייקט יכלול דירות 5 חד' עם מרפסות מרווחות, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גן עם כניסות נפרדות. המחירים החל מ-1,450,000 ש"ח. 

פרוייקט נוסף הינו "אומנים בוטיק" בקרית מוצקין. מדובר בבניין בן 9 קומות בעיצוב ייחודי מרהיב, הכולל בתוכו מפרטי דירה מפנקים ועשירים. בפרוייקט ניתן לבחור בין דירות 4 ו-5 חד' עם מרפסות גדולות, ובין פנטהאוזים לופט במיפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות. הבניין כולל לובי מפואר, 2 מעליות, וכן גינון ופיתוח סביבתי מושקע.

במקביל זכתה "לאטי", במכרז להקמת מרכז מסחרי בשכונת "גבעת אלונים" בקרית אתא, שישתרע על 2 קומות ויכלול כ-4,000 מ"ר למסחר, פנאי, בילוי והסעדה. מנהל השיווק, אהוד מויאל, מסר כי עד כה הושכרו שטחים לרשתות מובילות בלבד, וכי מדובר במרכז ייחודי ומודרני מאוד, שיספק את כל צרכי האוכלוסייה המתגוררת בשכונה ובאיזור, בתחומים כבילוי, הסעדה ושירותים לקהילה. 

חברת "לאטי יזמות ובנייה" בע"מ, שבבעלות חברת האופנה הארצית "רנואר" והיזם ואיש העסקים יוסי לאטי, הקימה במהלך השנים פרוייקטים רבים בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בלתי מתפשרת. 
לפרטים: טל' כוכבית 3033, אתר: Lati-Yazamut.co.il.


תגובות:
1: בהחלט חלומי - נדי
כמה עולה החלום הזה?
2,3,4 מיליון?

6/6/2019    15:15שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר