שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 310
פברואר 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
לגור בשכונה פרטית בלב הירוק של טבעון
פנטהאוזים אחרונים ויוקרתיים בפרוייקט "זיו קלאס"
נמכרו כל הדירות בפרוייקט "PARK'S DIAMOND" בקרית מוצקין
בניית הפרוייקטים של "אקסודוס פרימיום" תסתיים בקרוב
כך הודיע הנאמן, שמונה ע"י בית המשפט המחוזי בחיפה, כדי לפתור את הסוגיה המשפטית, לאחר שבניית חמשת הפרוייקטים שבקרית ביאליק, הופסקה בעקבות אי-תשלום הדיירים

"ויצמן פרימיום": פרוייקט תמ"א 38 בקרית ביאליקבחודשים הקרובים תסתיים בנייתם של 5 פרוייקטים נדל"ניים של חברת "אקסודוס פרימיום", ברחובות שבטי ישראל, דן, ויצמן והפלמ"ח בקרית ביאליק, לאחר שהבנייה הופסקה בעקבות אי-תשלום הדיירים. כך הודיע הנאמן, שמונה ע"י בית המשפט המחוזי בחיפה, כדי לפתור את הסוגיה המשפטית.

חמשת הפרוייקטים של תמ"א 38 בקרית ביאליק, שבנייתם הופסקה, הם פרוייקט "השבטים פרימיום" ברח' שבטי ישראל 42, פרוייקט "תאומי דן", הכולל את הבניינים "דן 27" ו"דן 29", פרוייקט "פלמ"ח פרימיום" שברח' הפלמ"ח 13, ופרוייקט "ויצמן פרימיום" שברח' ויצמן 32. כל הפרוייקטים נבנו בשכונות וותיקות ברחבי קרית ביאליק, במיקומים מצויינים, ובשל סיבה זו, בשילוב עם המחירים האטרקטיביים, "נחטפו" הדירות ע"י הרוכשים. במסגרת פרוייקט תמ"א 38, יכללו הפרוייקטים הוספת 2.5 קומות לכל בניין, יחד עם ממ"ד, מרפסת שמש ומעלית לכל דירה. 

מחברת "אקסודוס פרימיום" נמסר, כי כל הבניינים יימסרו לדיירים, וכי העבודות בפרוייקט "דן 29" הסתיימו ולדיירים יש טופס 4. בנוסף, העבודות על פרוייקטים "דן 27" ו"פלמ"ח פרימיום" יסתיימו בשלושת החודשים הקרובים, ובניית הפרויקטים "השבטים פרימיום" ו"ויצמן פרימיום", תסתיים תוך כ-6-5 חודשים.
במכתב שהועבר לרוכשי הדירות, הדגיש הנאמן, כי הפרוייקט מטופל באופן משפטי בכל חמשת המבנים, וכי העיכובים הינם תולדה של החלטות חד-צדדיות מצד דיירים/רוכשים, שעושים דין לעצמם, ואשר בהחלטתם לא פעלו להעברת כספים במועד. כמו כן ציין הנאמן, כי הוא פועל בדרכים משפטיות כדי לחייבם בתשלומים, בהתאם להסכמים כמקובל ולפי דין. בעניין זה הדגיש הנאמן: "מכאן, ברור שמי שפעל שלא כדין והפר הסכמים, יתבקש בעניינו גם סעד כספי בתוספת ריבית, בגין הפרת הסכם, ואף בשל גרימת נזקים לפרוייקט, והכל בזמן שיש פסק דין, שקובע הוראות מפורשות להמשך הפרוייקט, באמצעות נאמן מטעם בית המשפט המחוזי בחיפה".

בהמשך מכתבו הדגיש הנאמן, כי הוא עושה ימים ולילות כדי לתת מענה למאות פניות ובעיות טכניות ומשפטיות, ולסיכום דבריו ציין: "הבניינים יסתיימו והרוכשים יקבלו דירות, והנאמן מתכוון למלא את תפקידו על אפם וחמתם של כל המתנגדים ה'חכמים' למיניהם".

ביום ראשון השבוע, 3/2, נערך דיון בפני שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, אריה נאמן, בהשתתפות חמישה מהדיירים, במטרה לייצר מתווה מוסכם לפיתרון הבעיות.


תגובות:
1: יאללה שיסיימו כבר - נמאס
קשה לנו עם כל הסחבת שנוצרה

5/2/2019    13:00שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר