שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות התגעגעתם?

לכבוד הקיץ אורהל'ה תפצח בבדיחה אקטואלית: מובטל חסר אשכים מגיע לריאיון עבודה בחברת החשמל. הוא נכנס לריאיון אצל המנהל ומספר לו את קורות חייו בקול דק במיוחד. המנהל לא מתאפק ושואל את המובטל איך איבד את אשכיו. “אני לא אוהב לדבר על זה?, עונה המרואיין. “בסדר?, אומר המנהל, “תגיע מחר בתשע ותתחיל לעבוד?. למחרת מגיע המובטל לעבודה ורואה שכולם כבר הגיעו לפניו. הוא ניגש לאחד העובדים ושואל אותו: “תגיד לי, מתי אתם מתחילים לעבוד??. “בשמונה, כרגיל?, עונה הפועל. הבחור הולך למנהל לברר את פשר העניין. הוא נכנס למשרד ושואל אותו: “תגיד לי, למה אמרת לי לבוא בתשע כשכולם מגיעים בשמונה? אני לא רוצה הטבות מיוחדות בגלל מצבי?. “תירגע?, עונה לו המנהל, “ממילא בין שמונה לתשע כולם מגרדים פה את הביצים?.


רוצים עוד אחת? בבקשה. לאורהל'ה יש מגירות מלאות: פולני אחד ומרוקאית חתיכה, שלא נפגשו לפני כן מעולם, מצאו את עצמם חולקים קרון שינה משותף ברכבת לילית. אחרי המבוכה הראשונית המתבקשת, הם הסתדרו, כל אחד על הדרגש שלו, כדי לישון, הפולני בדרגש העליון והמרוקאית מתחתיו. כעבור שעה קלה, מתכופף הפולני לעבר המרוקאית ואומר לה: “אני ממש מצטער להפריע לך, אבל כל כך קר לי, שאני לא יכול להירדם. את מוכנה אולי להעביר לי שמיכה נוספת מאלו שנמצאות על המדף לידך?״. “יש לי רעיון יותר טוב״, עונה לו המרוקאית בקול סקסי: “למה שלא נעמיד פנים שאנחנו בעל ואישה?״. “וואו״, נדלק הפולני, “זה רעיון מצויין״. “יופי״, היא השיבה לו, “אז עכשיו תרד בעצמך ותיקח את השמיכה הדפוקה שלך, יא מניאק״.

עיתונאי הספורט לשעבר של "ידיעות המפרץ", מיקי עזריה, יצא לתאילנד עם כרטיס בכיוון אחד, יחד עם בתו ורעייתו התאילנדית, מתוך מטרה לכבוש משם את העולם. קולומבוס קטן.


אחרי 8 שנות זוגיות, נפרדה עו"ד לימור מגן, נסיכת החן לשעבר בתחרות מלכת היופי לשנת 1988, מבעלה יוסי פלד. לשניהם אלו הגירושים השניים. עצוב.

עוד אחד שנפרד מרעייתו, הוא שחקן מכבי חיפה לשעבר, פטריסיו סייג, שעזב את רעייתו תימור, לאחר 17 שנות נישואים.


הילדה ענת זיו, הגיעה לגיל 53 והעולם שותק.


זיו: משתבחת עם השנים


רק סיימו הקבלן ניר גלבוע והבלונדה הפרטית שלו גלית, לחתן את בתם חן, ומיד התעופפו לנוח שבועיים בניס ובמונטה קרלו. אוח, החיים הטובים.


בדיחונת (למבוגרים בלבד): שני זרעים מתקדמים לביצית. שואל האחד את השני: “מתי נגיע?״. עונה השני: “אנחנו עוד רחוקים״. “כמה רחוקים?״, שואל הראשון. “אנחנו רק בגרון...״ (טפו, תשכחו מהבדיחה).

נועם רגב, דובר הפועל חיפה בכדורגל, קיבל מתנה מקורית מהקבוצה ליום הולדתו ה-47. הבוס יואב כץ, השאיר אותו בארץ, כשכל הקבוצה, הצוות המקצועי וההנהלה, יצאו למחנה האימונים בהולנד. יש דרג ויש זרג.

האדריכל המוצקינאי, פלג גרינברג, אסף את רעייתו וילדיו, ויצא לכבוש את תאילנד בשלושה שבועות. שלא ישכח לחזור.


רק מתחיל הקיץ ואורהל'ה מיד נזכרת בדוגמנית סוזן אובריין, שהביאה עימה מפריז קולקציה של בגדי ים, נתנה למצלמתו של זוהר שטרית ללטף את גופה, ואורהל'ה כהרגלה שולפת את התמונה בפינה לשיפוטכם.


אובריין: הביאה איתה קולקציה של בגדי ים מפריז


מנכ"ל הפועל חיפה בכדורגל, אורן שטרלינג, נוסע במוניות, לאחר שרישיון הנהיגה שלו נשלל, בשל נהיגה בשכרות. קיבל כרטיס אדום.

מעצבת התכשיטים, דליה וולמן, התגעגעה לבנה ונכדה בסן פרנסיסקו, ארזה מזוודה והתעופפה לארה"ב בפעם העשירית. הנוסעת המתמידה. 


וולמן: התמלאה געגועים, ארזה מזוודה והתעופפה לסן פרנסיסקו


מאמן הכדורגל, חיים פינטו ורעייתו מורן, הפכו להורים עם הולדת בנם הבכור. בשמחות.

סגן השר, ירון מזוז, מקרית ביאליק, חגג 56 שנות חיוכים, וזכה לקבל כ-600 ברכות בווטסאפ, במייל והודעות קוליות, מתושבי קרית ביאליק. מי שהפתיע אותו בכנסת, היה ראש העיר קרית מוצקין, חיים צורי, שלא שכח את התאריך ובא לחגוג איתו. מזוז מה זה התרגש.


מזוז וצורי: חברות רבת שנים. ראש העיר קרית מוצקין הפתיע את סגן השר, כשהגיע עד לכנסת לאחל לו מזל טוב


בדיחה להפוגה: פולניה אחת הולכת ברחוב כשפתאום עוצרת לה בלונדינית במכונית מרצדס אדומה ומזמינה אותה להיכנס לרכב. הפולניה מודה לה ובדרך אומרת: “בוודאי עבדת קשה מאוד כדי לקנות מכונית שכזו״. הבלונדינית עונה לה: “דווקא לא, קיבלתי אותה מתנה מהבוס שלי אחרי ששכבתי איתו כמה זמן״. הפולניה שתקה, הביטה אחורה וראתה במושב האחורי מעיל פרווה ואמרה: “בטח עבדת קשה כדי לקנות מעיל כל כך יפה״. “לא״, ענתה הבלונדינית, “קיבלתי אותה מתנה מכדורגלן ששכבתי איתו מספר פעמים״. יותר הפולניה לא דיברה. היא הגיעה לביתה, כשפתאום שמעה מישהו שדופק בדלת. “מי זה?״, שאלה הפולניה. “זה מרקו, השכן ממול״. “לך לעזאזל מרקו, אתה והסוכריות מנטה הקטנות שלך...״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר