שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 292
יולי
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


הייוש, התגעגעתם? (לא חייבים לומר את האמת) על ההתחלה נפצח בבדיחה: אישה אחת, לא חשוב מאיזו עדה, שבעלה היה חולה איידס, זכתה בתואר “אשת השנה״, בזכות טיפולה המסור בבעלה. כששאלו אותה בראיון בטלוויזיה, מה היא עושה למענו, ענתה: “כל בוקר אני מכינה לו ארוחת בוקר. אני מורחת לו על פרוסה דקה דקה דקה גבינה, שמה על זה עגבנייה ונותנת לו לאכול. בצהריים אני מכינה לו פרוסה דקה דקה דקה, שמה לו נקניק ונותנת לו לאכול. ובערב גם פרוסה דקה דקה דקה עם מימרח ביצים ונותנת לו לאכול״. שאל אותה המראיין: “למה הכל על פרוסה דקה דקה?״. ענתה האישה: “מה לעשות, זה הדבר היחיד שנכנס מתחת לדלת...״.

רוצים עוד בדיחה? היידה. פולניה ובתה טסות במטוס. לפתע מתחילה הפולניה לצעוק: “רופא, רופא, יש במטוס הזה רופא?״. מיד רץ אליה רופא ואומר: “כן, אני רופא, מה הבעייה?״. נרגעת הפולניה ואומרת: “אם כך, תכיר את הבת שלי, קוראים לה יהודית...״.

העיתונאי בועז גולן, דיבר ככה בסבבה בסלולארי תוך כדי נהיגה, נתפס ע״י שוטר וקיבל מתנה בדמות קנס של 1,000 שקלים. מגיע לו. למה לאורהל׳ה הוא הפסיק להתקשר?

עדי שטרנברג, פעם חבר מועצת העיר קרית מוצקין, הפסיד בהתמודדות על ראשות העיר רמלה, עם פרישתו של ראש העיר הקודם, יואל לביא, שהתעייף לאחר 24 שנים בתפקיד.

אצל דובר עיריית חיפה עד לפני כשנתיים, עידו מינקובסקי, התגלתה גידול סרטני באוזן. בריאות ואריכות ימים.

סגן השר, ירון מזוז, שוקל לפנות לראש הממשלה נתניהו, כדי שהליכוד יתמוך בו כמועמד לראשות עיריית חיפה, מול יונה יהב. יאללה בלאגן.

אגב, אם שכחתם לשלוח לראש של חיפה, יונה יהב, זר פרחים ליום הולדתו ה-73, זה הזמן להרים טלפון ולהתנצל.

עכשיו, כשהקיץ דופק לנו בראש, זאת ההזדמנות לעשות אתנחתא קלה, ולשזוף שוב את העיניים בעדיה זיידרמן (30) המהממת, שנתפסה משכשכת בים ע״י המפליש מורן גז. כפרה על הדובשניה הזו.


זיידרמן: חוף הים עושה רק טוב לדובשניה הזאת. כל מילה נוספת מיותרת

מר כדורעף, סוכן הביטוח אבי הולצמן, שמאמן את כדורעפני קרית אתא, שם משחקים בנו גיא (45) ונכדו רועי (16), תפס עמוד שלם עם כתבה מפרגנת ב״ידיעות אחרונות״, על 60 שנות פעילות.

בדיחונת: מושבניק אחד הביא הביתה תרנגול הרבעה. עוד לפני שהספיק לזוז, קפץ התרנגול החרמן, דפק את הלול, המשיך עם כל הדיר וסיים עם כל הפרות ברפת. המושבניק תפס את הראש, רץ לתרנגול וגילה שהוא שרוע על הריצפה מת ומעליו חגים נשרים. התחיל המושבניק לבכות ולומר לתרנגול: “מה עשית לי, עכשיו אתה מת, הלך לי כל העסק״. פקח התרנגול עין קטנה ולחש: “תשתוק, תיכף הנשרים יורדים ואני דופק גם אותם״.

אחרי 32 שנים בעיריית קרית ביאליק, תצא מנהלת מחלקת הרווחה, שוש סוקניק, לגימלאות, בתום סבב מסיבות פרידה שעורכים לה. בהצלוחס.

דדה״ אבן צור, הראש של קרית ים, מפגיז במסדרונות העירייה עם חולצות
“GANT״, של הביוקר.

גלית גלבוע האטרקטיבית, הבלונדה הפרטית של קבלן הבניין ניר גלבוע, חגגה 47 שנות חיוכים, ולרגל המאורע פצחו השניים בריקודי סירטקי ביוון.


גלבוע: חגגו יום הולדת ביווןככה בשביל הנוסטלגיה, וכדי לצנן מעט את הקיץ, קבלו תמונה של הסוכריה מוריאל סגל, שנידבה בזמנו את גופה תמורת כמה מרשרשים ירוקים, עבור קולקציית ההלבשה התחתונה של ג׳ק קובה. שורו והביטו.


סגל: נידבה את גופה תמורת כמה ירוקים

בדיחה להפוגה: שיכור אחד עלה למונית מרצדס והתיישב ליד הנהג. פתאום הסתכל על הסמל של המרצדס ושאל את הנהג: “מה זה הסמל הזה?״. הנהג החליט להסתלבט עליו ואמר לו: “אתה רואה, זו כוונת. עם זה אני מכוון ויכול לדרוס את מי שאני רוצה. אתה רואה את האישה שם ממול? עכשיו אני אכוון אליה ואדרוס אותה״. הנהג ככה הסתלבט, נסע לכיוון האישה, התקרב, ופתאום חתך שמאלה מת מצחוק. פתאום הסתכל במראה וראה את האישה שוכבת מוטלת על הכביש. הוא נבהל נורא ואמר: “נדמה לי שפגעתי בה. אבל איך?״. ענה לו השיכור: “יא פוזל, ראיתי שפיספסת אותה, אז פתחתי את הדלת...״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר