שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 291
יוני
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


הייוש, לכבוד גמר גביע האלופות שנערך במוצ?ש, לכבוד כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס וכרים בנזמה מריאל מדריד, לכבוד ג?אנלואיג?י בופון, גונסאלו היגוואין ופאולו דיבאלה מיובנטוס, ולכבוד כל הגברים שבעולם, אורהל?ה תגוון הפעם את המדור עם תמונות להעלאת המורל.

אולם קודם לכן, תפצח אורהל׳ה עם בדיחה ומוסר השכל בצידה: בניו יורק פתחו חנות שמיועדת לנשים בלבד, שם מכרו בעלים במבצעי הנחות. לחנות היוקרתית שהתפרשה על פני 6 קומות היו שני חוקים בלבד: ככל שהקומה גבוהה יותר, כך המוצרים שווים יותר, והחוק השני איפשר ללקוחה לבחור מיידית בעל בקומה בה היא נמצאת, או להמשיך קומה אחת למעלה. אישה אחת, שחשקה נפשה בבעל, נכנסה לחנות וראתה את השלט של הקומה הראשונה, שם היה כתוב: “קומה 1 - גברים שיש להם עבודה״. האישה היתה מסוקרנת אבל המשיכה לקומה השנייה, שם היה כתוב על השלט: “קומה 2 - גברים שיש להם עבודה והם אוהבים ילדים״. “זה נחמד״, אמרה האישה לעצמה, “אבל אני רוצה עוד״. היא הגיעה לקומה השלישית, שם היה רשום על השלט: “קומה 3 - גברים שיש להם עבודה, אוהבים ילדים ונראים טוב בצורה קיצונית״. “וואו״, חשבה האישה, אבל הרגישה שהיא חייבת לעלות לקומה הרביעית, שם היה רשום על השלט: “קומה 4 - לגברים בקומה זו יש עבודה, הם אוהבים ילדים, היופי שלהם הורג והם גם עוזרים בעבודות הבית״. “אוי אלוהים״, צעקה האישה, “אני לא מאמינה״. למרות הכל היא המשיכה לקומה החמישית, שם היה שלט: “קומה 5 - גברים עם עבודה, אוהבים ילדים, חתיכים בטירוף, עוזרים בעבודות הבית והם רומנטיים אחול שלוקי״. התלבטה האישה האם להישאר בקומה, אבל לבסוף עלתה לקומה השישית, שם היה כתוב על השלט: “קומה 6 - את הלקוחה ה-31,456,012 שהגיעה לקומה זו. לצערנו, אין גברים בקומה זו והיא קיימת רק כדי להוכיח, שאי אפשר לרצות נשים. תודה שקנית בחנות הבעלים...״.
 

 

רוצים עוד בדיחה? סבבה: אחד, לא חשוב מאיזו עדה, נכנס הביתה ואומר לאישתו: “הלילה אני רוצה שתשני עם השדיים בכיוון שלי״. אישתו מחייכת ואומרת: “יש לך תוכניות מיוחדות להלילה?״. עונה הגבר: “לא... פשוט אני רוצה שהלילה תפליצי לכיוון הקיר״.

 

מנכ״ל עיריית קרית ביאליק, עזרא חכם, חוגג השבוע שנה וחצי של הפסקת עישון. עכשיו אפשר להתנשק איתו. ליידיס, לעמוד בתור ולא לדחוף.

זה שראש הממשלה שלכם, ביבי נתניהו ושרהל׳ה שלו, פצחו יחדיו בדייאטה, את זה אתם כבר יודעים. עכשיו זמן הדיווחים: ביבי עמד במשימה יפה והוריד 8 קילוגרמים עודפים. מה עם שרה, אתם שואלים? עדיף לא לשאול.

הראש של חיפה, יונה יהב, שריפד את נעליו במדרסים כדי להקל על משקל גופו, התעופף לסינגפור עם הפרופסור הפרטית שלו, רבקה יהב, כדי לחתום על הסכם עם האוניברסיטה הלאומית לטכנולוגיה של סינגפור,לפתיחת סניף בעיר התחתית. תפס אחלה נסיעה.

ה״מאמי״ של קרית מוצקין, חיים צורי, התהדר בסט חולצות חדשות ופתח את השבוע עם חולצה אדומה. יאללה הפועל.

לכבוד גמר ליגת האלופות, שולפת אורהל׳ה את תמונת המעודדות. מצד אחד, מעודדות פורטוגל, שבאו לעשות כבוד לבן ארצן כריסטיאנו רונאלדו, ומהצד השני מעודדות גרמניה, שבאו לעשות כבוד לבן ארצן סמי חדירה, שמשחק ביובנטוס. בעד אלו מעודדות אתם? נא להצביע. אורהל׳ה פותחת את הקווים ע-כ-ש-י-ו.


נבחרות המעודדות. איזו קבוצה בחרתם לעודד?

בדיחונת: מגמגם אחד נכנס לחנות לבעלי חיים ופונה אל המוכר: “ס... סלי... חה, כ... כ... כמ... כמה, עו... עו... עולה, התוכ... התוכ... התוכי, המ... המ... המדבר הזההההה?״. “תעשה לי טובה״, השיב המוכר בכעס: “תעוף מכאן מיד, לפני שתקלקל לי את הסחורה״.

לאחר 16 שנים של מגורים במצפה עדי, עברו אברי מונצ'ר, מנכ"ל העמותה לקידום הספורט במוצקין, ורעייתו אתי מונצ'ר, המורה לחינוך גופני בדימוס, להתגורר בדירה חדשה בשכונת “גבעת הרקפות" בקרית ביאליק. וולקאם.

תעשו כבוד לאריאל ויינשטיין (22) מקרית ים, שהפך להיות שגריר מוצ׳לרוס צעיר בדרום אמריקה, מטעם ההסתדרות הציונית העולמית, זאת כדי לחבר את הקהילות היהודיות המבודדות עם מדינת ישראל. בהצלוחס.

מנכ״ל עיריית קרית מוצקין, יריב גסר, מנסה להיפטר ממכונית ה״וולבו״ שלו, לאחר שעלה על “וולבו״ חדשה יותר.

לכבוד הקיץ, אי אפשר שלא לפרגן לדוגמנית הפולניה, קטיה בורובסקה, שהתנהגה בזמנו בטבעיות רבה בעת תצוגת האופנה לחברת “וולה״. תוך כדי הליכה על המסלול, הציץ לה הציצ והיא קיבלה זאת ברוח ספורטיבית. אורהל׳ה כהרגלה, ממהרת לשלוף תמונה.


בורובסקה: תאונת עבודה. הציצ הציץ במהלך תצוגת האופנה

עכשיו בדיחה להפוגה: אחד, בואו נגיד רומני, נסע לחו״ל והפקיד את אישתו היקרה למשמרת בידי חברו הטוב. בדרך לשדה התעופה גילה ששכח משהו וחזר הביתה. לתדהמתו, הוא ראה את אישתו במיטה עם החבר. צילם הרומני כמה תמונות בהחבא והחליט שחבל להפסיד את הטיסה, ושיטפל בענייניו כשיחזור. כשחזר כעבור שבועיים, שאל הבעל את החבר איך היה. “שמרתי עליה כמו שביקשת״, אמר החבר. הבעל שלף את התמונות המרשיעות ושאל: “ומה יש לך להגיד על אלה?״. “מהתמונה הזאת תפתח לי שתיים״, ענה החבר, “ומהתמונה הזאת תן לי ארבע...״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר