שנה עשרים ושלוש
גיליון מס' 290
מאי
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות. התגעגעתם? מתה על התחת שלכם.

לכבוד יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל, תפצח אורהל׳ה בבדיחה אקטואלית: ביישוב נצרים ליד עזה, חיו להם מושיקו ומוחמד, בסמוך האחד לשני. ברגע שאריק שרון החליט להתנתק מעזה, החל מושיקו לשגע כל יום את השכן שלו. כל בוקר היה מושיקו קם, צועק ומעיר את מוחמד. מושיקו: “מוחמד״. מוחמד העייף: “מה?״. מושיקו: “יא מניאק״. יום למחרת הם קמים. מושיקו: “מוחמד״. מוחמד העייף: “מה?״. מושיקו: “יא מניאק״. כך היה כל יום. למוחמד נמאס. הוא החליט להחזיר קונטרה למושיקו, והלך להתייעץ עם השייח, ששאל אותו: “מתי אתה קם כל בוקר?״. “בשש״, ענה מוחמד. “אז קום בחמש וחצי ותצעק אתה למושיקו. כשהוא יענה לך, ‘מה׳, תגיד לו אתה את הקללה שאתה רוצה״. חזר מוחמד מבסוט הביתה והיה מת לנסות את הטריק. הבוקר הגיע ומוחמד קם בחמש וחצי. מוחמד: “מושיקו... מושיקו״... מושיקו העייף: “מי זה?״. מוחמד: “מוחמד״. מושיקו: “יא מניאק״.

רוצים עוד בדיחה? קיבלתם. לאורהל׳ה יש מצב רוח טוב ל-כ-ו-ל-ם. תייר בספרד נכנס למסעדה. הוא רואה בצלחת של שכנו שני כדורים ענקיים. שואל האיש את המלצר: “מלצר, מה יש לו על הצלחת?״. עונה המלצר: “אלה ביצים של שור״. אומר התייר: “גם אני רוצה״. המלצר: “היום לא יהיו עוד, בכל יום רק שור אחד נלחם. תחזור מחר ותקבל״. התייר הולך מבואס הביתה וחוזר למחרת. הוא מזמין את המנה אך מקבל 2 כדורים קטנים. שואל את המלצר: “מדוע הכדורים כל כך קטנים?״. עונה המלצר: “לפעמים גם השור מנצח...״.

לכבוד יום ההולדת למדינה, אורהל׳ה שולחת צרור ברכות:

תעשו כבוד לאינסטלטור של הקריות, רפי פלג, שחגג 61 שנות עצמאות, למרות שנולד בה׳ באייר, יום הכרזת המדינה. אורהל׳ה אף פעם לא שוכחת תאריכים ומספרים, במיוחד מספרים טובים.

אם עוד לא הספקתם לאחל לחיים צורי, עד 120, זאת ההזדמנות, לאחר ש״הראיס״ חגג 73 שנות תקומה, ואת עשרות העציצים וזרי הפרחים שקיבל לביתו, הורה לחלק בין חדרי המורים בבתי הספר. כפרה עליו.

גם נשיא הפועל חיפה, יואב כץ, חגג 73 שנות תקומה. אין צורך להתקשר או לשלוח מתנה.

עוד לפני שהחלה עונת התיירות, התעופפו אלי דוקורסקי ורעייתו אירית לוורשה, כדי לאכול קניידעלך, קרעפלך ולוקשן מיט יוך. כן, גם אירית, שהינה ממוצא עיראקי, הסכימה לטעום ונשארה בחיים.

יעקב בר לב, אחראי מחלקת הגביעים והמדליות ב״סיטי ספורט״, יזכה ביום העצמאות הקרוב בתואר יקיר העיר קרית אתא, על התנדבות רבת שנים. כבוד.


בורט: גם בגיל 46 נראית מיליון דולר

גם בגיל 46 נראית קפריס בורט, כמו מיליון דולר, בעת שדיגמנה את מותג ההלבשה התחתונה של עצמה, ואל תשכחו שכבר ראיתם אותה בעבר כנערת השער בעיתונה של אורהל?ה. למות על העופרים שלה.

 

בדיחונת: פולנייה באה לבוטיק ומבקשת שימלה עם מחשוף עמוק. אחרי 20 שמלות אומרת לה המוכרת: “השימלה הזו בדיוק נוצרה בשבילך״. שואלת הפולנייה: “המחשוף מספיק עמוק?״. “גברת״, מתרגזת המוכרת, “יש לך שערות על החזה?״, “לא״, עונה הפולנייה. “אז המחשוף מספיק עמוק״.

 

לכבוד יום העצמאות ולתפארת מדינת ישראל, אורהל'ה שולפת שוב מיצג חי שהפיקה בזמנו סוכנות “אגו מודלס", עם הדוגמנית דנה רוזנטל, שנידבה את שדיה למספר שעות, למאפרת יעל גרבוייס. עוד נהנו מהיצירה, המפליש מיקי שרון, והגוזז עלי מ"סלון הקריה". שורו והביטו


 


רוזנטל: נידבה את גופה לאיפור גוף ולתפארת מדינת ישראל

עכשיו נעבור לבדיחה ארוכה וטובה: שני שיכורים (לא חשוב מאיזו עדה), יושבים מסטולים באיזו כיכר (נגיד בצור שלום), פתאום אומר אחד מהם: “בוא נלך לישון. כשנתעורר, כל אחד יספר לחברו את החלום שהוא חלם, וזה שחלם חלום יותר מעניין, יקבל מחברו בקבוק וודקה״. “מסכים״, אמר החבר, ושניהם נרדמו. בבוקר, כשהם התעוררו, שאל האחד את חברו: “נו, מה חלמת?״. “מה אני אגיד לך, חלמתי חלום מוזר. חלמתי שאני ברכבת שנוסעת לתל אביב. איך שהרכבת מגיעה לתל אביב, במקום לרדת ממנה, אני חוזר איתה לחיפה. כשהגעתי לחיפה, מיד חזרתי לתל אביב. כך כל הלילה. ואתה, מה אתה חלמת?״. “תשמע״, אומר השני. “לי היה אחלה חלום שבעולם. אני ככה הולך לי לטייל באיזו חורשה. לפתע, אני רואה שם ביקתה. נכנסתי פנימה ובפנים היו שש בחורות משגעות, חתיכות לא נורמליות, בלי חזיה, שהחלו להתקרב וללטף אותי...״. “בחייך״, מתפרץ חברו. “אתה עם שש בחורות לבד, למה לא קראת לי?״. “ניסיתי״, השיב החבר. “התקשרתי לתל אביב, אמרו לי שאתה בחיפה, התקשרתי לחיפה, אמרו לי שאתה בתל אביב״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר