שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 304
יולי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
קיץ לוהט בקרית מוצקין
"מרכזית המפרץ החדשה" נפתחה לציבור הרחב
"מבצע מונדיאל" בסניף "ד"ר גב" בקריון
לרגל המונדיאל נמכרות בסניף, כורסאות טלוויזיה במחירים אטרקטיביים. מנהל הסניף, עוזי מצרי: "חרטנו על דגלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולכן הסניף שלנו הוא מהמצליחים ברשת"

"ד"ר גב": שירות מעולה, מוצרים ברמה גבוהה ומחירים אטרקטיבייםמאז היווסדו לפני 14 שנה, נחשב סניף הקריון של "ד"ר גב", לאחת החנויות המובילות והאהובות באיזור הצפון בתחום מוצרי הישיבה והשינה. סניף הקריון, שהינו סניף עוגן של "ד"ר גב" באיזור הצפון, כולל 3 תחומים עיקריים. התחום הראשון הינו "תחום השינה", במסגרתו נמכרים מזרונים, כריות שינה אורתופדיות ומיטות נוער. התחום השני, "תחום הנוחות", כולל מערכות ישיבה וכורסאות טלוויזיה, והתחום השלישי כולל כורסאות עיסוי ומוצרי עיסוי נוספים.

לרגל המונדיאל עורך הסניף מבצע מיוחד, במסגרתו נמכרות כורסאות טלוויזיה במחירים אטרקטיביים במיוחד, שבין 5,000-1,900 ש"ח. יצויין, כי על מחיר המבצע, ניתנת הנחה נוספת (הנחת מע"מ) של 14.5% על כורסאות הטלוויזיה, כך שהלקוחות נהנים מכפל מבצעים. גם כורסאות העיסוי נמכרות בימים אלו במבצעים אטרקטיביים. המבצע של כורסאות הטלוויזיה כולל גם את המותג הבינלאומי "לייזי בוי", הנחשב לאחד המותגים המובילים והנמכרים ברשת. "מבצע מונדיאל" יימשך עד תום המונדיאל, ב-15.7.

מנהל הסניף, עוזי מצרי, מסר כי סניף הקריון של "ד"ר גב", כולל עובדים וותיקים ומקצועיים מאוד, וכי הוא חרט על דגלו שירות ברמה הגבוהה ביותר, שהפך את סניף הקריון לאחד הסניפים המצליחים ברשת. כמו כן הוסיף מצרי, כי מדי 3 חודשים בממוצע עורך הסניף יריד מכירות מיוחד לטובת הלקוחות, בו מוצעות למכירה כריות שינה 1+1, כמו גם מוצרי עיסוי אורתופדיים עד 25% הנחה.
"ד"ר גב", חברה ישראלית העוסקת בעיצוב ושיווק מוצרי ישיבה ושינה, כוללת 23 סניפים בפריסה ארצית, מסניף הקריון ועד באר שבע. לפרטים נוספים: "ד"ר גב", סניף הקריון (רח' דרך עכו 192), טל': 04-8750481, אתר: www.dr-gav.co.il.


תגובות:
אין תגובות


שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר