שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
חיילת בת 19 דרסה שוטרת שניסתה לעצור אותה
החיילת, תושבת קרית מוצקין, החלה בנסיעה פרועה לאחר שהשוטרת גילתה, כי נהגה ללא רישיון בתוקף, וכי ערקה מהצבא. ועוד מבציר בית המשפט: תינוק הגיע לביה"ח רמב"ם עם שברים בכל חלקי גופו, כתב אישום נגד גבר שאנס את בתו החורגת, פדופיל נעצר לאחר שניסה להתקבל לעבודה במשחקיה, ועוד ועוד...
 


אישום: אנס את בתו החורגת

עו"ד נווה: שיחרור סוחר סמים
פרקליטות המחוז הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה, כתב אישום נגד תושב הקריות, בגין אונס בנסיבות מחמירות של בתו החורגת, קטינה שטרם מלאו לה 16 שנה, ובגין עבירות של תקיפות קטין בנסיבות מחמירות. מעובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד שונית קדם-נימצן, עולה כי במהלך אפריל 2018, אנס הנאשם את בתה של בת זוגו, בעת שהיתה אז קטינה כבת 12.5, וכתוצאה מהאונס נכנסה הקטינה להיריון. בנוסף נהג הנאשם להכות את הילדה ואת אחותה, קטינה אף היא, לאורך זמן, הן בידיו והן באמצעות חגורה, כאשר באחד המקרים נגרמה לאחותה חבלה.

עוד עולה מכתב האישום, כי החל מסוף מאי 2018 סבלה הקטינה מכאבי בטן, בחילות והקאות, ובהמשך פנתה מספר פעמים לרופא ילדים שטיפל בה. בהמשך לתלונותיה נערכה לקטינה בדיקת US בטן, בה נצפה רחם מוגדל ובתוכו עובר, והיא הופנתה למיון בית החולים, שם עברה ניתוח, ובמסגרתו בוצעה גרידת שאיבה, תוך הוצאת חומר היריוני. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים.


דריסת שוטרת בקריות
חיילת בת 19 מקרית מוצקין, דרסה שוטרת במהלך בדיקת רישיונות שיגרתית, לאחר שהשוטרת גילתה, כי הינה עריקה וניסתה לעצור אותה. מכתב האישום שהוגש נגד החיילת לבית משפט השלום בקריות, עולה כי באחד הלילות ביצעה השוטרת יחד עם פקח עיריית קרית ים, ביקורות רכב שיגרתיות בשדרות ירושלים בקריה. באותה עת הגיעה החיילת למקום, כשהיא נוהגת ברכב מסוג סובארו. השוטרת הורתה לה לעצור בצד לשם בדיקת רישיונות, ובעת שעיינה ברישיון הנהיגה, גילתה כי תוקפו פג לפני כשנה. לאחר שבדקה את פרטיה במערכת המשטרתית, גילתה השוטרת, כי החיילת ערקה מצה"ל. בשלב זה היא הזעיקה את המשטרה הצבאית והודיעה לחיילת, כי הם בדרכם לעצור אותה. עד מהרה החלה החיילת בנסיעה מהירה, תוך שהיא דורסת את השוטרת. החיילת מואשמת בגרימת חבלות חמורות, הפקרה אחרי פגיעה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ונהיגה ללא רישיון בתוקף. השוטרת, שסבלה מחבלות חמורות, קיבלה טיפול רפואי.


שודדים סידרתיים

בית משפט השלום בקריות: דנים באלפי תיקים. הפשיעה לא דועכת 
משטרת ישראל פיענחה בימים האחרונים שלושה מעשי שוד מזויין ברחבי הקריות, תוך שעצרה 2 חשודים, בני 24 ו-19, תושבי קרית אתא. הפרשה החלה לפני כחודשיים, כאשר נפתחה חקירה משטרתית בגין שני אירועי שוד מזויין בקרית אתא, בהם נגנבו אלפי שקלים, האחד של נהג אוטובוס והשני של שליח בחברת שליחויות. בהמשך צורף לחקירה אירוע שוד נוסף, של חנות פיצוחים. במשטרה העריכו, כי כל מעשי השוד בוצעו ע"י אותם חשודים, בשל מאפיינים דומים, ובהם שימוש בקטנוע גנוב ובקסדות לשם הסתרת זהותם. 

עם המעבר לשלב הגלוי עצרה המשטרה שני חשודים, ומעצרם הוארך מספר פעמים בבית המשפט. באחרונה הוגשה נגד השניים הצהרת תובע בבית משפט השלום בקריות, ובקרוב יוגש נגדם כתב אישום בגין 3 מעשי שוד מזויין והחזקת סמים. מהמשטרה נמסר, כי מדובר בחקירה מורכבת, במהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים וחקירתיים מתקדמים, לשם חשיפת החשודים וביסוס הראיות הנדרשות נגדם


התעללה בקשישה בת 95
כתב אישום חמור הוגש נגד מטפלת זרה, בגין התעללות ותקיפת קשישה בת 95 מהקריות, בה טיפלה בשנתיים האחרונות. את ההתעללות גילתה המשפחה, לאחר שהציבה בבית מצלמות אבטחה. מהתיעוד שנמסר למשטרה, ניתן היה לראות כיצד המטפלת דוחפת את הקשישה, סוטרת לה, מושכת אותה מכיסא הגלגלים ומעיפה אותה לכיוון הכורסא.


הפדופיל הגיע למשחקיה

לוקיץ': פדופיל בתנאים מגבילים
פדופיל, שהורשע בעבר בעבירות מין בילדים, ניסה להתקבל לעבודה במשחקיית ילדים באחד הקניונים במפרץ חיפה. למרבה המזל, מנהל המשחקיה, שבדק את הרקע שלו, גילה כי מדובר בעבריין מין, והגיש נגדו תלונה במשטרה. החשוד נעצר ושופטת בית משפט השלום בקריות, פנינה לוקיץ', שיחררה אותו בתנאים מגבילים, תוך שהדגישה, כי אין ביכולתו לשבש את הליך החקירה.

סוחר הסמים שוחרר
תושב קרית ים בן 27, המואשם כי מכר סמים לסוכן סמוי, יחד עם חברו, בשווי עשרות אלפי שקלים, שוחרר למעצר בית. מדובר באחד הנאשמים המרכזיים בפרשת הסוכן הסמוי, שהפליל עשרות סוחרי סמים מהקריות ומהאזור. 
שופטת בית משפט השלום בקריות, פנינה לוקיץ', קבעה כי הנאשם היה הדמות המרכזית בכל העיסקאות, וכי היה בקשר הדוק עם הסוכן הסמוי. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו, וסניגורו עו"ד תומר נווה, ביקש לשחררו לדירה שהושכרה במיוחד עבורו, תחת פיקוח. השופטת קיבלה את בקשת הסניגור, תוך שהדגישה, כי אין הכרח בהמשך מעצרו, חרף המסוכנות הגבוהה


תקף את חברתו ההרה
נגד תושב קרית ים, בן 23, שתקף את בת זוגו ההרה, הוגש כתב אישום, לאחר שהיכה אותה במכת אגרוף בפניה, אחז בחוזקה בשיערות ראשה ותקף אותה באמצעות מברג. שכנים ששמעו את זעקות האישה, הזעיקו את המשטרה. במהלך מעצרו, כאשר שמע כי חברתו עברה הפלה, ניסה החשוד לשים קץ לחייו בתא המעצר. במקרה אחר הוגש כתב אישום נגד תושב קרית אתא, לאחר שאיים על אישתו באמצעות סכין, מכיוון שחשד בה כי היא בוגדת בו.


חשד להתעללות בתינוק
תינוק כבן חצי שנה הובא לבית החולים רמב"ם, כשהוא סובל משברים בכל חלקי גופו, והועבר ליחידה לטיפול נמרץ ילדים. התינוק, שמאושפז במצב בינוני ויציב, הובא לבית החולים בעקבות הפניה שהתקבלה מקרית בריאות "זבולון" של שירותי בריאות כללית, לאחר שבצילום שעבר ב"זבולון", התגלו לא פחות מ-8 שברים בגופו. בית החולים דיווח על המקרה למשטרה, ועם קבלת התלונה, עלה חשד להתעללות בתינוק. משטרת ישראל פתחה בחקירה, במהלכה עוכב לחקירה אביו של התינוק, בן 33, תושב אחד הכפרים באיזור. מעצרו של האב הוארך ע"י בית המשפט במספר ימים.


המתפלל שמעד יפוצה
עיריית קרית אתא, תפצה מתפלל שמעד סמוך לבית כנסת, בסכום של 90,000 שקל. מכתב התביעה, שהוגש ע"י עו"ד יעקב פלדשטיין, עולה כי התושב התכוון להתפלל בבית הכנסת "שובו בנים" בקריה, אלא שבדרכו לשם נתקל ברגלו באבן רצפה, שהתרוממה ממקומה, מעד ונפגע. מבדיקה שערך בקופת חולים התברר, כי הוא שבר את ידו השמאלית, ובהמשך עבר ניתוח. בכתב התביעה נטען, כי העירייה לא דאגה לאחזקה תקינה בסמוך לבית הכנסת ולא סילקה מפגעים.
תגובות:
10: אחד אונס, אחד שודד, אחד מוכר סמים - אלינור
בקיצור כל החרא בעולם הזה מגיע בעיקר מגברים

12/8/2018    12:14

9: ראבק איזה אנשים - ספיר
תוקף את בת זוגתו שבהיריון
ממש גבר מה נאמר
בושה שיש אנשים כאלה

7/8/2018    16:08

8: שימו את השודדים סידרתיים בכלא - רוזן
אחרי שהטילו אימה על לא מעט אנשים
מגיע להם להירקב איזה עשור בקלבוש

7/8/2018    15:54

7: פדופיל במשחקיה - אביאל
שאפו למנהל המשחקיה שבדק את הרקע שלו אחרת....

7/8/2018    15:41

6: כן שופטים יקרים!! - מזל
בואו נשחרר למעצר בית את כל סוחרי הסמים, אנסים, רוצחים, גנבים ופושעים.
הביטחון האישי שלנו לא שווה בעינכם, פשוט הפקרות

7/8/2018    15:29

5: צריך 80 עניים על העובדים הזרים - אורנית
יותר מידי מקרים של התעללות בקשישים

7/8/2018    14:55

4: למה רושמים "תושב אחד הכפרים באיזור"? - מגעילללל
למה אי אפשר לרשום "אדם בן 33, ערבי, תושב אחד הכפרים באיזור, התעלל בתינוק כבן חצי שנה ושבר לו את העצמות (8 שברים!!!)"...

זה לא יותר ברור?

7/8/2018    13:06

3: 90,000 שקל על מעידה בבכנסת - תפילותינו איתו
כנראה שהוא ביקש מאלוהים כסף. רק שאלוהים אמר לו שהוא יצטרך לשבור לו את היד בתמורה.

7/8/2018    12:44

2: הנה הנוער שלכם - אורן
בת 19 דרסה שוטרת כי הייתה עריקה.
יש עתיד חברים...

7/8/2018    12:23

1: איך יש להם את האומץ - שקד
לאנוס את ביתך החורגת?
אתה צריך להיות חולה נפש, לא פחות!

7/8/2018    11:56שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר