שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 302
מאי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
יהב מתרסק בקרית חיים ובחיפה, צורי ודוקורסקי מנצחים בוודאות, שינוי מגמה בקרית אתא ובקרית ים
"אנו שואפים להכפיל את כוחנו ולעמוד על 4 מנדטים"
המטופלת הפכה לסיעודית ונפטרה לאחר שקיבלה תרופה שגויה מהרוקח
צעדת קרית ביאליק ה-34 תיערך ב-19/5/18, ערב חג השבועות
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
לאן נעלם עומר זוהר?
קרית מוצקין זכתה ב"אות הקהילה המתנדבת" בתחום הנוער
"כל עוד אבן צור ירצה להמשיך, אתמוך בו לראשות העיר"
"נכנסתי לפוליטיקה בחיפה מכיוון שהעיר חייבת שינוי"
הגיש תביעה לביטול נישואיו בטענה שהטקס היה מנוגד להלכה
היזם גיל מילר החל לעסוק בתחום הייעוץ האסטרטגי-שיווקי
"אנו שואפים להגדיל את כוחנו ל-3 מנדטים"
"אנו שואפים להגיע ל-4 מנדטים בבחירות הקרובות"
כך אומרים חברי סיעת "הצעירים" בקרית ביאליק, שזכו לחיזוק נוסף עם הצטרפותו של עו"ד בן אסבן. היו"ר שני אוצ'קובסקי: "הפכנו לכוח פוליטי חזק, ממנו אי אפשר להתעלם". עו"ד הדס צור: "גם בעתיד נמשיך לקיים את ההבטחות לתושבים"

אוצ'קובסקי, צור ואסבן: צוות מנצח. שילוב כוחות למען הצעיריםמאת: גל זייד

כשנותרו 6 חודשים עד לבחירות, הודיעה סיעת "הצעירים" בקרית ביאליק, כי בכוונתה להמשיך ולהתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר, בשאיפה להגדיל את כוחה. יצויין, כי בבחירות הקודמות זכתה הסיעה ב-2 מנדטים, כאשר בראש הסיעה עומד שני אוצ'קובסקי, ויחד איתו נכנסה למועצת העיר גם עו"ד הדס צור. באחרונה זכתה הסיעה בחיזוק משמעותי, עם הצטרפותו של עו"ד בן אסבן, שנכנס למועצת העיר לאחר פרישתו של המשנה לראש העיר לשעבר, יוסי דואק. "הפכנו לכוח פוליטי משמעותי מאוד, ממנו אי אפשר להתעלם, ואין סיבה שהסיעה לא תגדיל את כוחה ותגיע ל-4 מנדטים בבחירות הקרובות", אומר אוצ'קובסקי, המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית.

באחרונה הוצפו חברי הסיעה בבקשות הצטרפות ותמיכה, הן דרך הרשתות החברתיות והן באמצעות טלפונים אישיים מצד תושבים, שביקשו מהם להמשיך בעשייה בקדנציה הבאה. בנוסף, בימים אלו מקיימת הסיעה שיחות עם תושבים רבים, שביקשו להצטרף.

אוצ'קובסקי: "לפני כשנתיים הקמנו בקריה את החברה הכלכלית, ששמה לה למטרה להוציא לפועל את חזונו של ראש העיר. כמי שעומד בראש דירקטוריון החברה, אני שמח לקחת חלק בבניית השכונות החדשות בקריה, כמו גם בבניית איזורי תעשייה חדשים ושיפור פני העיר. מה שמוביל את סיעתנו הוא אינטרס התושבים ופיתוח העיר. גם בעתיד נמשיך לקדם את בני הנוער, החיילים, הסטודנטים והזוגות הצעירים, ולהיות עבורם אוזן קשבת וחלק מהזרוע המבצעת".
עו"ד הדס צור, שהינה חברה בוועדה לתיכנון ובנייה קריות ויו"ר וועדת שמות: "הקריה מתפתחת בקצב מדהים ואנו שמחים להיות חלק בולט בעשייה. כמעט כל הדברים שהבטחנו לתושבים לפני הבחירות הקודמות, יצאו אל הפועל, הרבה בזכות ראש העיר, אלי דוקורסקי, שהיה קשוב לנו ולציבור שאנו מייצגים. בימים אלו אנו מגבשים תוכנית ומצע לקראת הבחירות הקרובות, ונמשיך לקיים את הבטחותינו כפי שהיה בעבר".

הרכש החדש, עו"ד בן אסבן, שמונה ליו"ר וועדת נוער, צעירים וסטודנטים: "אני שמח לראות שיש המון חבר'ה צעירים, שהקריה חשובה להם ושמוכנים לתרום מזמנם למען התושבים. הצבנו לעצמנו יעד להגיע ל-4 מנדטים בבחירות הקרובות, ואני משוכנע שנעמוד בו".


תגובות:
3: העולם שייך לצעירים - ורדה
זה דור העתיד וצריך לתמוך והרים אותו וכמובן לתת להם עיצות טובות וחינוך ראוי

2/5/2018    12:00

2: איחוד שיכול לצאת ממנו רק טוב - איתמר
כל הכבוד על צירופו של בן אסבן שבאמת עונה על התיאור צעיר.
בדיוק בזמן!!!

1/5/2018    15:45

1: צוות מנצח - ניסים
כמי שמכיר אותו היטב, אין לי ספק שבן אסבן הוא תוספת כוח משמעותית לסיעת הצעירים בקרית ביאליק. מדובר בצוות מנצח, שלדעתי יגיע ל-4 מנדטים. עלו והצליחו!

30/4/2018    15:46שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר