שנה עשרים ושש
גיליון מס' 305
אוגוסט 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"סיעת 'ביאליק נטו' תקבל לפחות 4 מנדטים"
"לא ארוץ עם בומה ברח"ד בבחירות הקרובות"
"כראש העיר, אוותר על מחצית ממשכורתי ועל סגן בשכר"
"אביא לסיעתו של חיים צורי לפחות 3-2 מנדטים"
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
"השאיפה שלי להגיע ל-8 מנדטים"
"אני אהיה ראש העיר הבא של חיפה"
"אני אהיה ראש העיר הבא של קרית מוצקין"
בחירות 2018: מסתמן סיבוב שני בחיפה, יהב לא בורח למתחרים. צורי, דוקורסקי ופרץ בטוחים בכיסאם, אבן צור פותח פער
"לא ייתכן שישיבות המועצה בקרית אתא יינעלו אחרי 15 דקות"
קרית מוצקין במקום הראשון בקריות באחוז הזכאות לבגרות
בתי החולים איחרו באיבחון הרפואי והנער נשאר נכה
"אנו מכוונים ל-5 מנדטים בבחירות הקרובות"
"וועד קרית חיים נמצא בתקופת פריחה כמותה לא חווינו שנים"
כך מודיע יו"ר הוועד, איציק פיטרמן, שיחד עם סגנו וממלא מקומו, שלמה אוחיון, הביא לסגירת הגירעון ולהפיכת הוועד לרווחי, יחד עם מתן מענה הולם לתושבים בתחומי חינוך, תרבות, רווחה וביטחון, כמו גם שמירה על נכסי האגודה ותיחזוקם

פיטרמן ואוחיון: צוות מנצח. סגירת הגירעון והפיכת הוועד לרווחימאת: בלה ירון

כשנתיים לאחר הקמתו של וועד קרית חיים החדש, בהובלתם של היו"ר איציק פיטרמן וסגנו וממלא מקומו, שלמה אוחיון, יכולים השניים להביט לאחור בגאווה ולחכך ידיים בסיפוק. תוך פרק זמן קצר הצליח וועד הקריה, שקיבל בירושה גירעון של מיליוני שקלים מהוועד הממונה הזמני, לסגור את הגירעון הגדול ולהפוך לוועד רווחי. לאחרונה אף אושרו הדו"חות הכספיים של הוועד לשנת 2017 ברוב מוחלט.
וועד קרית חיים, או בשמו הרשמי "אגודה הדדית שיתופית קרית חיים (ארלוזורוב)", הינו למעשה מפעל מים המספק מכירת מים לתושבי הקריה וטיפולם, ובנוסף, הוא מחזיק בנכסים השייכים לכלל התושבים. בין הנכסים הללו ניתן למצוא את "תיאטרון הצפון", ארכיון הקריה, וכן חנויות ומרכזים מסחריים שהינם מושכרים. האגודה כוללת כ-13,000 צרכנים, תושבי הקריה, שלכולם שעוני מים על שמם. את המים מקבלים התושבים משאיבה עצמית מבארות הנמצאות ברשות האגודה. 

מדי ארבע שנים מתקיימות בחירות לאגודת המים, בהן נבחרים 71 חברים לאסיפה הכללית (מורשון). האסיפה הכללית בוחרת את חברי המועצה, שבוחרים את תשעת חברי ההנהלה, ואלו בוחרים את יו"ר הוועד וסגנו. בבחירות שנערכו בשנת 2016, הוקמה קואליציה חזקה, שכללה 45 חברים מתוך 71 חברי האסיפה. תשעת חברי ההנהלה הנבחרים בחרו את איציק פיטרמן ליו"ר הנהלת הוועד, ואת שלמה אוחיון לסגנו וממלא מקומו. 

 
ליד ניידת השיטור הקהילתי שנרכשה .ירידה בעבירות האלימות
אחד הדברים הראשונים שעשו פיטרמן ואוחיון, עם כניסתם לראשות הוועד, היה להחיות מחדש את הוועדות השונות, ובהן וועדות בתחומי חינוך, רווחה, גימלאים, ביטחון, ספורט ונכסים. בנוסף, הם שידרגו את פעילות ה"קרן הקהילתית", התומכת בין השאר במוסדות חינוך, סיוע למשפחות נזקקות, וכן בתחומי ספורט ותנועות נוער. כמו כן החליטו פיטרמן ואוחיון, לערוך פעילויות עשירות בתחום התרבות והפנאי, ובהן חידוש טקס "יקירי הקריה", חגיגות יום הולדת לקרית חיים, ירידי תעסוקה ובריאות, ואף טקסי הוקרה לווטראנים (גיבורי מלחמת העולם השנייה). 
גם בתחום ביטחון התושבים לא קפא הוועד על שמריו, ולאחרונה רכש ניידת משטרה עבור השיטור הקהילתי, כדי לסייע במיגור הפשיעה ולהוות גורם הרתעה. מאז כניסת הניידת לפעילות, נרשמה בקריה ירידה של כ-20% בעבירות אלימות וונדליזם.

"אחד התפקידים החשובים של הנהלת הוועד, הוא לשמור על מפעל המים ונכסי האגודה, כדי שלא יעברו לגוף זר, מכיוון שהם שייכים לקרית חיים ולתושביה", מבהיר פיטרמן. "בנוסף, אנו עושים הכל כדי להוות אוזן קשבת לתושבים, תוך קיום יחסי עבודה טובים עם עיריית חיפה ואגפיה השונים, לרווחת תושבי הקריה". 
פיטרמן הוסיף, שכיו"ר הוועד, הוא גאה במיוחד בהחלפת צנרת המים הישנה, שהיתה עשויה מאזבסט, בצנרת חדשה מהמתקדמות בעולם. בנוסף, מתהדר פיטרמן באיכות המים, שהינה גבוהה במיוחד, ומבדיקות שנעשו עולה, כי איכותם אף גבוהה יותר מאלו של מים מינרלים. "גם בעתיד נמשיך לפעול לרווחת תושבי הקריה בכל התחומים. וועד קרית חיים נמצא בפריחה אדירה, כמותה לא חווינו שנים", מסכם פיטרמן.


תגובות:
14: הליכוד הביתה תומך ביהב אוחיון איכזבת - אילנה מהמערבית
הפרצוף האמיתי של אוחיון התגלה חושב רק על עצמו ולא על קריית חיים גם אני בחרתי אותך לוועד לא עוד האיש מאכזב בגדול לתמוך באחד שלא עזר לקרייה במקום לרוץ ברשימה של הקרייה למען הקרייה זה אומר מי האיש.

1/9/2018    07:28

13: כותב 11 צודק פיטרמן תקרא את הכתוב - אזרחית
ברגע שאוחיון הצטרף לליכוד ותומך בעידו שמשון סגן ראש העיר בשכר שלא עשה כלום עבור תושביי קריית חיים הוא לא ראוי לכהן בשום תפקיד בקרייה קריאה לחברי הנהלת הועד ולפיטרמן לפטר את אוחיון מתפקיד סגן יושב ראש הועד .

28/8/2018    23:11

12: הצבעת ליכוד קיבלת יונה יהב - רוני
אני מכה על חטא, הצבעתי לאוחיון בבחירות לוועד, כעת שנודע לי לי שהוא הצטרף לרשימת הליכוד למועצת העיר חיפה, האיש זגזגן, פעם עם בורובסקי, פעם עם סביון , פעם ברשימה עצמאית וכעת הוא בליכוד. פיטרמן יו"ר וועד מצויין, אל תוותר על הכסא שלך לאוחיון, כי אז הוועד ימסר על מגש של כסף ליונה יהב, ששמעון עידו תומך בו לראשות העיר. הצבעת ליכוד קיבלת את יונה יהב

20/8/2018    09:47

11: פיטרמן תברח מאוחיון איש לא ראוי - אזרח שאכפת לו
ראיתי את הפלריגים של אוחיון עם הליכוד שיתבייש נותן יד לסגן ראש העיר עידו שמשון שלא עשה כלום לקריית חיים העירייה תמיד נגד ועד קריית חיים ועכשיו אוחיון נותן לזה יד ,פיטרמן תתרחק מהאיש הוא לא אמין וכבר רוצה לרשת אותך ולתת את הועד מתנה לליכוד ולראש העיר את אלי דיין לא סופרים,האיש הפסיד את קריית חיים.

15/8/2018    19:06

10: פיטרמן איש ראוי שעומד בציפיות - אזרחית


13/8/2018    22:08

9: אכן ועד קריית בפריחה ואני כתושבת מעריכה זאת - ברכה כהן מהמערבית
כל מילה נכונה הייתי ביום ההולדת ה 85 לקריית חיים ובטקס ההוקרה ליקיריי הקריה והיה מרשים מי שלא שומר על העבר אין לו עתיד,פיטרמן איש מיוחד שגדל במערבית ואני מכירה אותו 60 שנה מילה שלו היא מילה והוא שדרג את הקריה את אוחיון אני לא מכירה אבל אני מבינה שהוא יד ימינו של פיטרמן ותבוא עליו הברכה גם תמשיכו בעשייה הטובה למען התושבים.

10/8/2018    10:52

8: עתיד וועד קריית- חיים לאן? - הסובל מדגניה
פיטרמן איש הגון וישר, תתעורר, כעת שאוחיון עומד בראש מטה הליכוד בקריית- חיים ורוצה להיות יו"ר וועד קריית- חיים, מה יעלה על גורל הוועד? האם הוא ישרוד? האם הוא יעבור על מגש של כסף ליונה יהב, שעידו שמשון סגן ראש עיריית חיפה תומך בו. פיטרמן, אתה חייב להמשיך לכהן כיו"רא הוועד.

10/8/2018    08:01

7: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - אילנה מהמערבית
יש לשמור על האיש היקר הזה פיו וליבו שווים והוא נטו לטובת תושביי קריית חיים הקדנציה שלו בוועד מוצלחת עד מאוד רק בזכותו קריית חיים קפצה מדרגה אוחיון כסגנו הצטרף לעשייה ואכן הם צמד מנצח רק שלא יקלקלו אותו בליכוד שלא עשה מאומה עבור קריית חיים תמיכתו של אוחיון בליכוד היא טעות ונקווה שיתפכח עידו שמשון הסגן המכהן מטעם הליכוד לא עשה כלום עבור קריית חיים.

9/8/2018    13:12

6: איציק פיטרמן המתאים והמנוסה לתפקיד היושב ראש - ברכה כ
לפי הכתבה היום בחדשות חיפה והצפון סגנו המהולל של פיטרמן דורש ורוצה להיות היושב ראש אז אוחיון תתעשת מה אתה רוצה לפרק את הוועד ולתת אותו לליכוד לא יקום ולא יהיה נראה לי שאתה כמו בן דיין מחפש את הכסא אם כבר להתמודד אז רק ברשימה של קריית חיים תוציאו את וועד קריית חיים מהבחירות למועצת העיר ותמשיכו בעשייה הטובה עבור התושבים ותילחמו בעירייה שלא רוצה.

8/8/2018    20:18

5: עדיין אפשר לקצץ בוועד קריית- חיים - הגבוה
אכן צמד מנצח, אבל אפשר עוד לעשות כדי ליעל את הוועד ודבר ראשון זה לחסל את תופעת האבטלה הסמויה הקיימת בוועד מזה שנים, יש יותר מידי עובדים שהם כבר לא רלוונטים והם לא מנאמני פיטרמן, כן אפשר להוציא עבודות החוצה- כמו הנהלת חשבונות ודוברות וכך ליעל את התקציב הכספי של הוועד ועוד.

8/8/2018    11:00

4: פיטרמן האיש הנכון בזמן הנכון הגיע הזמן - בנצי מקריית חיים
רק תזהר מאוחיון האיש חבר אתמול לליכוד בראשות סגן ראש עיריית חיפה עידו שמשון שמשמש כסגנו של יהב שלא עשה כלום למען קריית חיים והולך עם יונה שמאוס בקריית חיים,אותו אוחיון תמך בעבר בבורבסקי, ובסביון ונכשל ברגע שחבר לרשימה מחיפה צריך להעיף אותו מהועד נקודה.

8/8/2018    01:26

3: פיטרמן איש ראוי שעומד בציפיות - אזרח שאכפת לו
זה האיש שקריית הייתה צריכה זו הקדנציה השנייה שלו והיא מוצלחת ביותר פיטרמן כל הכבוד.

8/8/2018    00:19

2: תדחדשו על הניידת - כהן
כבר מתחילים לראות תוצאות
המשיכו כך תומכים בכל כל התושבים של קרית חיים

7/8/2018    15:45

1: צוות מנצח - יוני
פיטרמן את אוחיון
איך לא חשבו על זה קודם?

7/8/2018    12:57שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר