שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 317
אוגוסט 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
"לא ייתכן שבקרית מוצקין ייבנו אלפי דירות והממשלה לא תבנה מוסדות ציבור"
"תושבי ק.ביאליק לא צריכים לשלם עבור חנייה בכחול-לבן"
"אין מספיק השקעות במיזמים שימשכו תיירות לחיפה"
אתם מטקבקים ואנחנו מפרסמים
"הממשלה חייבת לשנות את החלטתה בנוגע למיזם אגדות ים"
"תוכנית אב חדשה לחינוך תאגד את כל בתי הספר בק.מוצקין"
הכל נשאר במשפחה: בגדה בבעלה עם בן הזוג של בתם
"פרץ יכול ללמוד מדוקורסקי איך מנהלים עיר"
"נגביר את פעילות הספורט בקרב התלמידים"
"חובה להציב מצלמות בגנים, אבל זה לא מספיק כדי להגן על ילדינו"
תביעה בסך 2.5 מיליון ש"ח נגד גננת לאחר שפעוט מת בגן
"רפא"ל יצטרכו לרדת מהעץ ולשלם מס אמת לקרית ים"
"עיריית חיפה חייבת לעשות יותר למען הקהילה האתיופית בקרית חיים"
"רק בגלל האגו המטופש של פיטרמן לא אושר תקציב הוועד"
כך טוען יו"ר וועד קרית חיים, שלמה אוחיון, שלדבריו זימן את יו"ר הוועד הקודם ויו"ר סיעתו לדיון בסעיפי התקציב, אלא שהם בחרו לא להגיע. פיטרמן: "אני מתפלא על דבריו של אוחיון. התקציב הוגש באיחור ולכן לא אושר"

אוחיון: אי כיבוד הסכמיםמאת: בן מרדכי

הכאוס בוועד קרית חיים ממשיך לחגוג, כאשר הפעם, בשל חילוקי הדיעות בין היו"ר הנוכחי, שלמה אוחיון, ובין קודמו, איציק פיטרמן, לא אושר תקציב הוועד לשנה הנוכחית. בעקבות זאת, עד הבחירות הקרובות לוועד, שייערכו בעוד כשנה, תיאלץ ההנהלה להתנהל עפ"י תקציב השנה שעברה. "הכל בגלל האגו המטופש של פיטרמן, שלא מכבד חוזים והסכמים. הכתם הזה על ראשו ולא עליי", טוען אוחיון.

החילופין בראשות הוועד נעשו כחלק מהסכם רוטציה, עליו חתמו אוחיון ופיטרמן לאחר הבחירות הקודמות. לטענת אוחיון, בעוד הוא עצמו היה לויאלי לפיטרמן, בעת כהונתו בראשות הוועד, היו"ר הקודם אינו מגלה את אותו היחס כלפיו. "התקציב הנוכחי הוכן ע"י פיטרמן, אלא שאחרי חילופי התפקידים, הוא פתאום לא רוצה לאשר אותו", טוען אוחיון. "עפ"י הצעה שקיבלנו מירושלים, פניתי לפיטרמן וליו"ר סיעתו, קובי עירוני, שיבואו לפגישה ויגידו למה הם מתנגדים לתקציב. רצינו שיגידו אלו סעיפים עלינו לשנות, כדי שיצביעו בעד, אלא שהם שלחו מכתב, בו ציינו שלא יגיעו לפגישה".

לדברי אוחיון, בעקבות אי-אישור התקציב, עד הבחירות הקרובות, ייאלץ וועד הקריה להוציא מדי חודש את תקציב השנה שעברה בחלוקה ל-12. יחד עם זאת מדגיש יו"ר הוועד: "אין בעיה של תיפקוד, הכל מתנהל בסדר גמור ועפ"י חוק. יש לנו הנהלה שמתפקדת ויתרות חיוביות בבנק, ואפילו לא ניצלנו עד כה את כל התקציבים שיכולנו לנצל".

פיטרמן מסר: "אני מתפלא שאוחיון אמר דבר כזה. תקציב הקרן הקהילתית, שנועד לשרת את הציבור, אושר. מדוע תקציב האגודה לא אושר? את זה אוחיון צריך לשאול את עצמו. מה לעשות, שרוב מוחלט מחברי המורשון לא הצביע בעדו. מכיוון שאוחיון היה סגני וממלא מקומי במשך שנתיים, אני מעדיף לא להתייחס לדברים, אותם כנראה אמר בעידנא דריתחא, ומבלי לחשוב. אין כאן עניין של אגו, אלא דברים ענייניים, ובשורה התחתונה, התקציב לא אושר מכיוון שהוגש באיחור".


תגובות:
21: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - אזרחית


20/9/2019    06:54

20: היום ועד קריית חיים חילק תמיכות לבתי הכנסת - אזרחית
מה איתנו החילוניים הועד לא סופר אותנו,אין כלום בקריית חיים מר אוחיון האם נתת תמיכה לבית הכנסת שאתה מנהל אותו תסביר אין כאן ניגוד אינטרסים,עזרה לבתי הכנסת זה תפקידה של העירייה והמועצה הדתית לא תפקיד של ועד המים הרווח של הועד שילך להוזלת המים שהם יותר יקרים מאשר בחיפה,אוחיון הבחירות מתקרבות אתה תפסיד כי אתה מנותק מצרכניי המים ולא מסביר כלום .

10/9/2019    01:04

19: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - דליה מהמזרחית


6/9/2019    09:35

18: אוחיון תן תשובות לתושביי קריית חיים. - בנצי מקריית חיים
הפוליטיקה דבר נפלא איש שהגיע אחרון בבחירות לוועד מכהן כיושב ראש אולי תסבירו איך זה קרה,התפללתי פעם בבית הכנסת שמשום מה זה כאילו שלו והפסקתי הבית כנסת ניזון מתרומות מעניין מה עושים איתם והאם יש פיקוח ציבורי על הכסף,על שם מי רשום בית הכנסת האם יש לו ועד ציבורי,מר אוחיון תסביר לתושבים אולי ממה אתה מתפרנס ועל שם מי רשום בית הכנסת בטאבו תן תשובות.

5/9/2019    13:15

17: אוחיון הוא לא האיש שינהיג את הועד יש יותר טובים - דורון


3/9/2019    21:45

16: אוחיון הפרטנר האמיתי שלך איציק פיטרמן - אילנה מהמערבית
כולם מסביבך אינטרסנטים אתה ופיטרמן הייתם צוות מנצח כשהוא היה יושב ראש הוועד מה קרה בנכם אני לא יודעת אבל אני ותושביי קריית חיים צמאים לחזרתו ולשילוב בנכם,הייתה עשייה היום היא איננה ,מה הסיבה אני לא יודעת ,כדאי שתחשוב על הבחירות הקרובות ותחשוב על שיתוף פעולה אתו אחרת ירוויחו אנשי קאליש שמתארגנים להשתלט על הועד ובכך לגרום לסגירת הועד.

1/9/2019    22:30

15: לסגור את הוועד לא נותן כלום לתושבים - בנצי מקריית חיים
שלמה אוחיון למה אנחנו משלמים מים יותר מאשר תושב חיפה תסביר למה ,אולי כדאי לעבור לתאגיד מי כרמל שנשלם פחות למה צריך את הוועד שמר אוחיון יסביר מה הוא נותן ,הוא לא משפיע על כלום חוץ מבזבוז כספים על פרסום אישי בעיתון חדשות חיפה והצפון ,אין מדרכות, אין כבישים, אין פינוי פסולת הוועד עקר לא משפיע בכלום על עיריית חיפה

1/9/2019    11:46

14: אוחיון הוא לא האיש שינהיג את הועד יש יותר טובים - אזרחית


29/8/2019    23:52

13: חבר מורשון באופזיציה האמת - אזרח שאכפת לו
כותב 12 צודק אוחיון הגיע לתפקיד אחרי שגרם לפרוק סיעתה של יעל לפר שיצאה ראשונה עם 21 מנדטים חיבק את פטירמן שהיה יושב ראש מצוין,החליט לרשת אותו עשה דיל עם עדני איש ללא עקרונות ידוע בקרייה שעזב את אוחיון והקים רשימה עצמאית ובזכות זה שהוא הצביע בשבילו תמורת תפקיד והחזר הוצאות אוחיון מונה לתפקיד אוחיון מחבק וזורק ,קבוצה של אנשים שרק התפקיד מעניין אותם

26/8/2019    19:16

12: בבחירות שהיו ב2016 אוחיון היה אחרון איך הגיע להיות - אילנה מהמערבית
מר אוחיון איך הגעת להיות יושב ראש,בבחירות ב 2016 יצאת מנוצח הגעת אחרון עם 15 נציגים,ספר לתושבים איך בן אדם שהפסיד בבחירות מונה להיות יושב ראש הפוליטיקה במייטבה.

25/8/2019    18:41

11: קריית חיים על הפנים אוחיון וקאליש הבייתה - מורן
קריית חיים הולכת מדחי אל דחי אין ניקיון,הכבישים על הפנים,תעריפי המים גבוהים יותר מאשר בחיפה,אין ארועים,יש רק יחצנות ,הגברת קאליש ומר אוחיון חושבים רק על עצמם מוציאים כספים על פרסום אישי ולנו התושבים אין כלום,מתגעגעים ליונה יהב שעשה מינימום אבל עשה.

21/8/2019    14:21

10: שאפו לכותב 9 זו האמת אוחיון תסיק מסקנות - חברת מורשון
מר אוחיון אתה לא נבחרת בבחירות הגעת לכיסא הרם של יושב ראש ועד קריית חיים בזכות דיל שעשית עם מר שלמה עדני נתת לו סגנות והחזר הוצאות של 2000 שח על כלום,ואז הוא הכריע לטובתך בהצבעה האיש הזה היה האויב הפוליטי מספר 1 שלך ובכל זאת אתה אתו נפלאות דרכי הפוליטיקה , כתבת הרבה על פיטרמן על אי כיבוד הסכמים לא מאמינה כנראה שהייתה לו סיבה מוצדקת הוא איש יקר

20/8/2019    21:54

9: האמת התקציב לא אושר כי לא רוצים אותך שם - חבר מורשון
מר אוחיון אנחנו רוב חברי המורשון לא רוצים אותך שם לכן התקציב לא עבר,והמועצה לא הושלמה הסיבות לא חשובות,תשאל את עצמך למה אין לך רוב והתקציב לא עבר ,והמועצה לא הושלמה ,במינהל תקין אתה צריך להתפטר ולתת לרוב להחליט ,אבל אתה מסתתר מאחורי הסינר של הרשם שלא מתערב,אבל יש בתי משפט ובקרוב תוגש עתירה לממש את זכותו של הרוב לשלוט,מיעוט הוא כישלון.

17/8/2019    12:24

8: איציק פיטרמן האיש שקריית חיים צריכה - תומר
אני לא מבין את אוחיון שהיה הסגן של פיטרמן ,ללא שום קשר קריית חיים צריכה את איציק פיטרמן,וטוב יעשה אוחיון אם יחזיר עטרה ליושנה ויבקש מפיטרמן לחזור אני בטוח שאם פיטרמן ואנשיו שהם הרוב לא אישרו את התקציב יש סיבה לכך ובטח לא אגו,פיטרמן קריית חיים צריכה אותך.

14/8/2019    17:11

7: אוחיון הוא כמו רוח שכל פעם נושבת לכיוון אחר - דורית מקריית חיים
פשוט לא מאמינים בך,יעידו בורבסקי,ישראל סביון,יעל לפר,איציק פיטרמן ואחרים טובים ,לכולם עשית קטע לסביון הבטחת ערים ומגדלים ,גם לבורבסקי בבחירות בזמנו לראשות העיר,את רשימת של יעל פרקת באמצעות הפוליטקאי הקטן אלי בן דיין ולפיטרמן עשית בור עם שלמה עדני,האם נראה לך בבחירות הקרובות שתבחר,חלום בלילה ,הלואי ויעל לפר תחליט לרוץ ואז תבין.

13/8/2019    21:35

6: ועד קריית חיים בראשותו של אוחיון כישלון - ברכה מהמערבית
מהיום שנכנסת לא עשית מאומה עבור תושביי הקריה אתה מצטלם ללא הפסקה עם הסגן שלך מטפל בחתולים מזל,ומה אתנו תושביי הקריה מה עושה הועד עבורנו,מימונה ביטלתם, הופעות לילדים בבית היינה הפסקתם לתמוך אצלכם בראש רק בתיי הכנסת, אתה ועינת קאליש כישלון,מים משלמים יותר, קדימה תן לצעירים להנהיג על תאחז בקרנות המזבח.

11/8/2019    14:45

5: אוחיון מה נתת לעדני השקרן כדי שיתמוך בך - קרייתי


8/8/2019    09:30

4: פיטרמן רואה רק את עצמו - ערן
תהיה גבר ותכבד הסכמים
לא רצית לוותר על הכיסא

7/8/2019    11:00

3: לא מאמינה למילה אחת כתובה של אוחיון - אזרחיתתומכת לפר
האיש הגיע בטעות לתפקיד,בבחירות שהיו ב 2016 הגיע אחרון עם 15 מנדטים פיטרמן קיבל 18 מנדטים וסיעתו של עירוני 17 מנדטים סיעתה של יעל לפר קבלה 21 מנדטים ,מי שיצא אחרון לא מגיע לו להיות יושב ראש ,האיש דאג לפרק את סיעתה של לפר ,ואחרי שנתיים חיכה להזדמנות רקם עיסקה עם עדני ועשה לפיטרמן את מה שעשה ללפר,אז בנושא הסכמים שיבדוק את עצמו למיעוט אסור לשלוט.

7/8/2019    10:17

2: אוחיון הגיע הזמן שתגיד את האמת ולא סיפורים - בנצי מקריית חיים
תגיד תודה לשלמה עדני שבזכותו הפכת להיות יושב ראש וועד קריית חיים רוב חברי האספה הכללית של הוועד לא רוצים אותך שם ולכן התקציב לא עבר ,אין לך רוב היום ,אדם שאין לו רוב והתקציב לא עבר צריך לשאול את עצמו למה ,וצריך להתפטר ולתת לתושבים להחליט,אין לך מנדט ללא רוב לקבל החלטות, להסכם רוטציה יש 2 צדדים ותחשוב מה אתה לא כיבדת,ותחשוב מה אתה חייב לעדני .

6/8/2019    19:55

1: אוחיון חרטטן אסור להאמין בו נקודה - אילנה מהמערבית


6/8/2019    18:56שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר