שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
הכוח השקט
"העונה הבאה נמצאת בסימן שאלה גדול"
סגר מעגל

"בית לא עוזבים"

מסביב לעולם
הפועל חיפה הגיעה רק פעם אחת לפלייאוף העליון בעשור האחרון

"מאמין שנעבור את גליל עליון ונעלה לגמר"

"יש לי בראש הירהורי פרישה"
כך מתוודה קשר מכבי צור שלום, אלירן אלקובי, שקבוצתו הבטיחה את ההישארות בליגה א' לקראת המחזור האחרון. אלקובי מסביר את השינוי החיובי שחל במחזורי הסיום ומפרגן לחבריו לקבוצה: "החבר'ה הוכיחו שהם גברים אחד אחד"

אלקובי: פיניש מצויין בסיוםמאת:
אריה גרינברג


בזכות פיניש מצויין במחזורים האחרונים, שכלל שלושה ניצחונות רצופים ולאחר מכן תיקו 0:0 במחזור הסיום נגד אסי גלבוע, הצליחה מכבי צור שלום, להימלט מלסיים את העונה במקום ה-14, שהיה מוביל אותה למשחקי המבחן על ההישארות בליגה א'. "זו היתה עונה מטורפת, אותה התחלנו מצויין, בהמשך איבדנו גובה והידרדרנו לתחתית, ואני שמח שבסופו של דבר, נשארנו בליגה. החבר'ה הוכיחו שהם גברים אחד-אחד'", אומר הקשר הוותיק בן ה-33.5, אלירן אלקובי.

איך צור שלום הידרדרה לתחתית וכמעט השתתפה במשחקי המבחן?
ישנן כמה סיבות שגרמו לכך. בסיבוב הראשון הקבוצה הציגה יכולת מצויינת, וכבר היינו בטוחים שנהיה בפלייאוף העליון, אלא שאז סבלנו מפציעות של מספר שחקנים מרכזיים, ובהם גם אני, לאחר שנעדרתי למשך 3 חודשים מהמגרשים. מי שמילא את מקומם של הפצועים הם שחקנים צעירים וחסרי ניסיון. כמובן שאני לא מאשים אף אחד במה שקרה, אבל נוצר מצב, בו הקבוצה ספגה 9 הפסדים רצופים, שגרמו לאיבוד גובה, הסתבכות בתחתית ואפקט של כדור שלג.

מה הביא להישארות בליגה?
השחקנים הבינו את חומרת המצב, והיה לנו ברור, שמי שהכניס אותנו לבוץ, יוציא אותנו ממנו. גם בתקופה הכי קשה של העונה, השחקנים היו מגובשים וחדר ההלבשה היה בריא ושמח. במשחקים האחרונים של העונה, ב"מאני-טיים", הוכחנו יציבות וגילינו יכולת גבוהה, כאשר השיא היה בניצחון החשוב 0:2 על טבריה. במחזור הסיום, נגד אסי גלבוע, היה לנו ברור שתיקו יספיק לנו כדי להישאר בליגה, וזה מה שקרה.

איך אתה מסכם את העונה מבחינה אישית?
סבלתי מהמון חוסר מזל עם הפציעה שעברתי. נעדרתי מהמגרשים לפרק זמן ארוך מאוד, וגם אחרי הפציעה, לקח לי זמן לחזור לעניינים. מבחינה אישית, זו לא היתה עונה לפנתיאון, בלשון המעטה, אבל אני שמח שנשארנו בליגה, כי זה הכי חשוב.

מה לגביי העתיד?
אני כבר לא צעיר, והפציעה הקשה שעברתי גורמת לי לחשוב על הירהורי פרישה. מבחינתי, עומדות בפניי שתי אפשרויות, או לפרוש ממשחק פעיל או להמשיך עונה נוספת בצור שלום, ובקרוב אחליט לאן פניי מועדות.


תגובות:
2: העיקר שנשארתם בליגה - חדד
לא רוצה לחשוב מה היה קורה לקבוצה אם הייתם יורדים.


8/5/2019    09:43

1: אל תפרוש - זוהר
בליגה הזאת יש לך עוד מה לתת

7/5/2019    14:27שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר