שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 314
מאי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
הכוח השקט
סגר מעגל

"בית לא עוזבים"

מסביב לעולם
הפועל חיפה הגיעה רק פעם אחת לפלייאוף העליון בעשור האחרון

"מאמין שנעבור את גליל עליון ונעלה לגמר"

"יש לי בראש הירהורי פרישה"

"העונה הבאה נמצאת בסימן שאלה גדול"
כך סבור היו"ר והספונסר של קבוצת הכדורגל מ.ס רובי שפירא חיפה, המשוכנע כי רק הצטרפות מצד אנשי עסקים חדשים, שיתמכו בה, או חיבור עם הפועל חיפה, יבטיחו את המשך קיומה

קופל: העתיד לוט בערפלמאת: בן מרדכי

עם סיום משחקי ליגה א' בכדורגל, לאחר שמועדון ספורט רובי שפירא חיפה, הבטיח את הישארותו בליגה, הטיל יו"ר הקבוצה, איש העסקים מיקי קופל, פצצה לאוויר והודיע, כי אם משהו לא ישתנה בדרך תיקצוב המועדון, המשך קיומו לקראת העונה הבאה מוטל בספק. "עתיד הקבוצה לוט בערפל", מודיע קופל, תושב קרית אתא, המשמש יו"ר חברת "קופל גרופ" ומרבה לתמוך בקבוצות ספורט. "המצב הזה לא יכול להימשך, ונוכל לשרוד רק אם יצטרפו לקבוצה בעלי עסקים, שייקחו אותה לידיהם. אפשרות אחרת היא חיבור עם הפועל חיפה, כקבוצה-בת שלה. בלי אחד מהדברים הללו, אין לנו זכות קיום, ולי באופן אישי לא יהיה אינטרס להישאר כאן".

הקבוצה פתחה מצויין את העונה, אבל הידרדרה לתחתית?
התחלנו את העונה עם חובות של 800,000 שקל עקב בעיות שירשנו מהעבר. היו בעיות ניהוליות קשות וכולם ברחו מהספינה, חוץ מעודד נוריאל וממני. התחלנו יחד לבנות סגל, תוך שהצבנו לעצמנו שני יעדים, צימצום פערים כספיים וניסיון להתברג בפלייאוף העליון. למרות המצב הקשה, הצלחנו להישאר בליגה, כאשר רק שלוש נקודות הפרידו בין הקבוצה ובין הפלייאוף העליון. בנוסף, אני מרוצה מכך שהצלחנו לצמצם משמעותית את הגירעון. כל המשכורות שולמו בזמן, עפ"י החוזים שנחתמו, ואיננו חייבים שקל לאף אחד.

הקבוצה נחלשה מבחינה מקצועית?
מדובר בפונקציה של כסף. בנינו סגל צעיר וחסר ניסיון. בהתאם לכך, "רובי שפירא חיפה" ספגה הפסדים בדקות האחרונות או בתוספת הזמן, דבר המהווה סממן מובהק לבעיות מנטליות.

בניגוד לעבר, הקבוצה לא הצליחה להגיע לפלייאוף העליון?
כל המשחקים בהם הקבוצה הפסידה היו צמודים והיא לא הובסה באף משחק. ברור שגם עשינו כמה שגיאות, בכל הקשור לשיחרור שחקנים והחתמות של שחקנים אחרים, וגם אני לא נקי מזה, אבל עם סגל כזה, אף אחד לא האמין שבכלל נישאר בליגה. חשוב לי גם להדגיש, שלקבוצה אין מגרש ביתי למשחקים ולאימונים, והעירייה מקפחת אותנו, לעומת קבוצות אחרות בחיפה. כל עוד זה לא ישתנה, והתקציבים יישארו אותו הדבר, כל נקודה מעבר למה שהשגנו העונה, תהיה הצלחה אדירה. 

יש סימן שאלה לגביי המשך קיום הקבוצה בעונה הבאה?
העונה הבאה בסימן שאלה גדול מאוד.


תגובות:
3: צריכים חיזוק משמעותי לעונה הבאה - גולן
מיקי תחפש כשרונות בליגות נמוכות יותר. יש לך תביעת עין. אולי חלוץ צעיר כמו רותם חטואל מעכו

8/5/2019    10:51

2: שמישהו ירים את הכפפה - לאון
לא הגיוני שכל הנטל יושב על מיקי
באמת שאכפת לו אבל עם זה לא עולים ליגה

8/5/2019    09:49

1: רובי שפירא - עוז
הקבוצה הזאת היא פרוייקט חיים שחייבים להתגייס עבורו


7/5/2019    15:06שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר