שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 315
יוני 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
חיים שכאלה
השורד

"אין סיבה שלא אמשיך במכבי חיפה"
"הגיע הזמן לאתגרים חדשים"
מכבי חיפה רשמה 104 הופעות במפעלים האירופיים
"אם נצליח להביא 3 זרים, נהיה בפלייאוף העליון גם בעונה הבאה"
ליגת הכדורגל בקרית ביאליק נכנסת להילוך גבוה
"אנשי עסקים שהבטיחו לעזור כספית, נעלמו ברגע האמת"
כך טוען מנהל קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין, קובי פינטו, שמסכם עונה מוצלחת עם סיום בטעם חמוץ-מתוק, וכבר חושב איך להשיג את התקציבים הדרושים, כדי להעמיד קבוצת צמרת גם בעונה הבאה

פינטו: טעם חמוץ-מתוקמאת: בן מרדכי

"הבטחות על הקרח", כך אפשר להגדיר את מה שקרה במהלך העונה האחרונה לקבוצת הכדורסל מכבי קרית מוצקין, בליגה הלאומית. עם תחילת העונה, היו כמה אנשי עסקים שהבטיחו לפתוח את הכיס ולסייע לקבוצה בבניית סגל איכותי, אלא שהם ברחו ברגע האמת. מנהל הקבוצה, קובי פינטו, שכבר החל להתכונן לעונה הבאה, למד לקחת את אנשי העסקים הללו בעירבון מוגבל. "ברגע האמת הם נכנסו למחילות ונעלמו", הוא אומר.

למרות שמכבי קרית מוצקין נבנתה כדי להיות קבוצת מרכז טבלה, היא סיימה באופן מפתיע את העונה הסדירה במקום השני, עם יתרון ביתיות לקראת ההתמודדות מול גליל, בחצי גמר הפלייאוף. אלא שלאחר שניצחה את המשחק הראשון, היא נחלה שלושה הפסדים והודחה. "היו העונה כמה קבוצות עם תקציבים הרבה יותר גבוהים, כמו רחובות, שבנתה קבוצה לעלייה", מסביר פינטו. "מכבי חיפה היתה מתחילת העונה מועמדת לעלות, רעננה בנתה קבוצה עם המון כישרון. ואילו אנחנו בנינו קבוצה לגיטימית, שהצליחה מעל ומעבר". 

הסידרה מול גליל עליון היתה פיספוס גדול?
ברור שזה פיספוס לאבד יתרון ביתיות, כשאנחנו מובילים 0:1. יחד עם זאת, גליל היא קבוצה עם סגל עמוק ושחקנים בעלי ניסיון, כך שזו לא היתה הפתעה כזו גדולה להפסיד להם. בשורה התחתונה, היתה לנו עונה מצויינת, מעל ומעבר לכל הציפיות.

עם התקציב שיש לקבוצה, אפשר בכלל לחלום על עלייה?
מכבי קרית מוצקין חייבת 1.2 מיליון ש"ח כדי לעבור את הבקרה התקציבית ותקציב של כ-1.7 מיליון שקל, כדי לבנות קבוצה לגיטימית לפלייאוף העליון. לרשות הקבוצה עומד רק התקציב שהעירייה מעבירה, שעומד על כמיליון שקל. משמעות הדבר, שאנשי הקבוצה אמורים לגייס עוד כ-700 אלף שקל כדי לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו.

איך אתה רואה את העונה הבאה מבחינה מקצועית?
בימים אלו היו"ר משה גרוסמן ואני אמורים לשבת עם ראש העיר, חיים צורי, כדי לתכנן את העונה הבאה. נכון להיום, חתומים המאמן רועי פרל והקפטן נועם מטלון, שהקבוצה תיבנה סביבו. אני מאוד מקווה שגם בעונה הבאה נעמיד קבוצה ראויה, שתילחם בצמרת הגבוהה.
תגובות:
3: מאיפה תביאו 700,000 ש"ח? - לירון
כמה כבר ספונסרים יתנו לקבוצת כדורסל מקומית?
100,000?
מאיפה תשיגו עוד 600,000?

6/6/2019    16:28

2: פינטו ככה זה כשצריך להוציא מהכיס - מיכה
אל תאמין לאף אחד עד שאתה לא רואה שטרות

6/6/2019    12:47

1: כולם רוצים להיות חלק מההצלחה - נתן
עד שצריך להשים כסף
זה כבר פחות "כיף" להם

5/6/2019    16:14שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר