שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 304
יולי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
חתם לשנתיים נוספות

"נכון לעכשיו, איני ממשיך במחלקת הנוער של הפועל חיפה"
"אני בסך הכל רוצה לקבל דקות משחק"
"אני מרגיש כאן כמו בבית"
הענק ההולנדי

המגרשים החדשים בקרית ביאליק ייחנכו ביום ג', 3/7
"בעונה הקרובה אנו שואפים להגיע לפלייאוף העליון"

תורג'מן ובן בסט כבשו מחצית משערי הפועל חיפה
השניים הבקיעו 24 שערים מתוך 48 השערים שכבשה הקבוצה במשחקי הליגה בעונה החולפת. אז מי רשם את כמות ההופעות הגדולה ביותר ב-2 הקבוצות החיפאיות? ומי היו המבשלים המצטיינים?

בן בסט: מלך שערי הקבוצהמאת:
אורי ירון


העונה האחרונה של הפועל חיפה, תירשם בדפי ההיסטוריה כאחת העונות המוצלחות של המועדון מאז היווסדו, במסגרתה זכתה הקבוצה בגביע המדינה לראשונה מזה 44 שנה והעפילה לפלייאוף העליון לראשונה מזה 17 שנה. בנוסף סיימו האדומים את העונה במקום הרביעי, שהבטיח להם השתתפות בליגה האירופית, שם יפגשו בסיבוב המוקדמות השני את המנצחת מבין קבוצות לאהטי מפינלנד ופימלייקפלאג מאיסלנד.

29 שחקנים היו שותפים להישג הגדול של הפועל חיפה. מי שרשם את כמות ההופעות הגדולה במשחקי הליגה, הוא הקשר מקסים פלקושצ'נקו, שהחמיץ משחק אחד בלבד, תוך שרשם 35 הופעות מתוך 36 משחקים. שלושה שחקנים, דור מלול, רוסלן ברסקי ואלון תורג'מן, שותפו ב-34 משחקים, ו-4 שחקנים, ניסו קפילוטו, גבריאל תמאש, שמואל שיימן וראדו גינסארי, רשמו 33 הופעות. 

מלכי השערים של הקבוצה הם אלון תורג'מן ועדן בן בסט, עם 12 כיבושים כל אחד. יצויין, כי השניים הבקיעו יחד מחצית משערי הקבוצה (24 מתוך 48 שערים). אחרי תורג'מן ובן בסט, נמצאים מקסים פלקושצ'נקו, חנן ממן וגל אראל, עם 4 שערים כל אחד. מלך הבישולים הוא רוסלן ברסקי, עם 6 בישולים, ואחריו נמצאים שמואל שיימן, חנן ממן ודור מלול, עם 5 בישולים כל אחד. 

בניגוד להפועל חיפה, היריבה העירונית מכבי חיפה, רשמה עונה רעה מאוד, במהלכה הידרדרה לפלייאוף התחתון. 27 שחקנים היו שותפים לעונה הגרועה של הירוקים, כאשר שניים מתוכם, ניקיטה רוקאביציה וסנטיאהו סולליך, שותפו ב-32 משחקים, ואילו הבלם אליסון דוס סנטוס, שותף ב-31 משחקים. מלך השערים הוא ניקיטה רוקאביציה, עם 9 כיבושים, ואחריו נמצאים סנטיאהו סולליך (7 כיבושים) ואופיר מזרחי (6). מלך הבישולים הינו סולליך, עם 9 בישולים, ואחריו נמצא שלומי אזולאי (6 בישולים).


תגובות:
2: מכבי חיפה להתעורררררר - אברג'יל
תשאירו את רוקביצה
תשאירו סולליך
תשאירו אזולאי
כל השאר פריש מיש

8/7/2018    11:40

1: איז חלוץ זה - רצון
הקפיטן עדן בן בסט
אינשאללה נעלה לליגה האירופית

4/7/2018    12:03שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר