שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 317
אוגוסט 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
אבי עצבני 

"תהיה לנו קבוצה שמחה ולוחמת שתשאף לפלייאוף העליון"
"המטרה שלי היא פלייאוף עליון"
"אנחנו שואפים לחזור לפלייאוף העליון ולאירופה"
עונה חדשה, סיוטים ישנים

השחיינית אנסטסיה גורבנקו ממכבי קרית ביאליק השיגה את הכרטיס לאולימפיאדה
"שלוש הקבוצות הבכירות שלנו יתמודדו על העלייה"

קבוצת הנוער של מכבי קרית מוצקין בכדורסל ייצגה את ישראל במכביה
המשחקים נערכו במכסיקו, בהשתתפות משלחת של 180 ספורטאים מישראל, ובמהלך הטורניר נעצרו הכדורסלנים הצעירים רק במשחק הגמר, נגד ארה"ב. מנכ"ל העמותה לקידום הספורט, אברי מונצ'ר: "הקבוצות שלנו מצליחות גם ברמה הבינלאומית"

מונצ'ר: אימפריית ספורט במוצקיןמאת:
אבי שני


רק נבחרת ארה"ב החזקה קטעה את המסע המוצלח של קבוצת הנוער של מכבי קרית מוצקין בכדורסל, במשחקי המכביה שנערכו במכסיקו. במשחק הגמר ניצחה ארה"ב את הקבוצה מקרית מוצקין, שייצגה את מדינת ישראל. מנכ"ל העמותה לקידום הספורט, אברי מונצ'ר, ציין כי הבחירה של מרכז "מכבי" בקבוצה המקומית, מהווה הוכחה נוספת להצלחת הספורט בקרית מוצקין. "מרכז 'מכבי' החליט, שהקבוצה שלנו היא המתאימה ביותר לייצג את ישראל, וזה אומר הכל", הסביר מונצ'ר, שהוסיף כי לתחרות יצאה משלחת של 180 ספורטאים מישראל, ובסך הכל השתתפו במשחקים כ-4,000 ספורטאים יהודים מכל העולם. את הקבוצה אימן איש החינוך וכדורסלן העבר אלי הבר, שהינו יו"ר ענף הכדורסל בעמותה. מונצ'ר הוסיף, כי לא מדובר בהבלחה רגעית, וכי הקבוצה השתתפה באחרונה גם בטורניר יוקרתי בברצלונה. נוסף על כך, בקרוב תצא משלחת מהקריה לעיר הנובר שבגרמניה, במסגרת חילופי משלחות ספורט. 

עמותת הספורט, שהוקמה לפני כ-4 שנים, חולשת על 18 ענפי ספורט, עם כ-1,200 ספורטאים. בנוסף אחראית העמותה להפעלת 9 אולמות ספורט, כאשר אולם נוסף, רב-תכליתי, נבנה בימים אלו בשכונת "משכנות אמנים". בנוסף, בחודש ספטמבר אמור להיחנך מרכז טניס חדש, שיכלול 8 מגרשים. "אנו מקדמים הן את הספורט ההישגי והן את העממי, מכיוון ששני הנושאים חשובים באותה המידה, ואף אחד אינו בא על חשבון השני", סיכם מונצ'ר.

ראש העיר, חיים צורי, בירך את שחקני הנוער של מכבי קרית מוצקין, שזכו להצלחה בטורניר הבינלאומי, תוך שהדגיש, כי הביאו כבוד רב לעיר ולתושבים.


תגובות:
1: כל הכבוד לשחקנים ולכל הצוות - בוריס
כל ספורטאי/אדם שמייצג את ישראל ראוי לכבוד והערכה

7/8/2019    16:31שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר