שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 317
אוגוסט 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 
אבי עצבני 

"המטרה שלי היא פלייאוף עליון"
"אנחנו שואפים לחזור לפלייאוף העליון ולאירופה"
קבוצת הנוער של מכבי קרית מוצקין בכדורסל ייצגה את ישראל במכביה
עונה חדשה, סיוטים ישנים

השחיינית אנסטסיה גורבנקו ממכבי קרית ביאליק השיגה את הכרטיס לאולימפיאדה
"שלוש הקבוצות הבכירות שלנו יתמודדו על העלייה"

"תהיה לנו קבוצה שמחה ולוחמת שתשאף לפלייאוף העליון"
יו"ר קבוצת הכדורסל של הפועל חיפה, יובל רוסמן, מגלה כי שחקן העבר ראובן אלקס, צורף להנהלה וישמש גם אחד הספונסרים הראשיים, ומדבר על התוכניות לעונה הקרובה בליגה הלאומית

רוסמן: חיבור הדוק לקהילהמאת: אבי שני

בעידן בו כמות הכסף שקבוצה מצליחה לגייס הוא המדד העיקרי להצלחה, אין פלא, שעבור אנשי הפועל חיפה בכדורסל, הרכש המשמעותי השנה היה בצירופו של ראובן אלקס להנהלה. "ראובן, ששיחק בקבוצה בשנות ה-80 של המאה שעברה, היה עד כה בקשר עם הקבוצה מרחוק, ואילו כעת הוא הצטרף להנהלה ויהיה גם אחד הספונסרים הראשיים", מגלה יו"ר הקבוצה, יובל רוסמן.
לדברי רוסמן, החיבור עם אלקס, פתח את הדלת בפני אנשי עסקים נוספים, המעוניינים להצטרף ולתרום. "אלקס, יחד איתי, עם יו"ר הוועדה המקצועית, אלון אופיר, ועם שני המנכ"לים, רון פלדהיים ומיקי שווגר, יהווה את בסיס המועדון לקראת העונה הקרובה", הוסיף רוסמן, שציין כי את הקבוצה ימשיך לאמן אלעד חסין, יחד עם עוזרו אילן עמר, שהחליפו במהלך העונה שעברה את עופר רחימי. 
בגיזרת הסגל ציין רוסמן, כי בקבוצה חתומים ניב ברקוביץ', שיהיה הרכז הראשון, עומר טל, ג'ורדן לואיס, ששיחק בקרית אתא, אייזק רוזנפלט, שחתם לאחרונה, ואופק אביטל, שממשיך עונה שלישית. "התקציב הכולל יעמוד על 2.1 מיליון שקל, אבל זה כולל את ההוצאות הגדולות שיש לנו בגלל השימוש באולם ברוממה והוצאות אבטחה", מציין רוסמן. "המאמן דיבר על כך, שבעונה הקרובה, הקבוצה תשחק בסיגנון אחר, ולכן ביקש להחתים את ניב ברקוביץ'. ייתכן שבקרוב יהיו עוד החתמות, כולל שני זרים וישראלי נוסף. להערכתי, בחודש הקרוב נסגור את הסגל".

השאיפה היא להגיע לליגת העל?
קודם כל, השאיפה היא להגיע לפלייאוף העליון. זו ליגה משוגעת, בה קבוצה שמכריזה על עלייה, מוצאת את עצמה בתחתית, ולכן עדיף לדבר כמה שפחות.

איזו קבוצה תהיה להפועל חיפה?
אנחנו רוצים קבוצה שמחה ולוחמת, שמחוברת לקהילה. מעבר לכך, חשוב לזכור שיש לנו גם מחלקת נוער ברמה גבוהה, עם 13 קבוצות במחלקה ו-8 בתי ספר לכדורסל בחיפה ובקריות, וגם אותם אנו שואפים להמשיך ולפתח.


תגובות:
1: הרסתם את הקבוצה - מאיר
כל ההתנהלות שלכם מקולקלת ומלאה באגו

7/8/2019    11:06שלח תגובה:
שם:

כותרת:

תוכן:
 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר