שנה עשרים ושבע
גיליון מס' 316
יולי 2019
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


אורהל'ה נמסה מחום. אם תראו אותה מסתובבת בלי חולצה, בלי הערות בבקשה.


לכבוד הקיץ, אורהל׳ה תפצח בבדיחה: אישה נשואה הביאה לביתה את המאהב שלה. כשהם נכנסו לבית, שמע המאהב מהחדר הסמוך צליל משונה, “ששששששש״, אבל הוא לא לקח את זה ברצינות. השניים התחילו להתנשק ולהתמזמז וכל הזמן היה ברקע הצליל המוזר הזה. לבסוף התפשטו שניהם, נשכבו על הספה, עשו את שלהם והצליל “ששששששש״ לא נעלם. כשסיימו השניים לעשות אהבה, הדליק הבחור סיגריה, נשכב על הספה ונח. הוא לא התאפק ואמר לאישה: “אני חושב שבחדר השני יש לך דליפה, כי כל הזמן אני שומע ששששששש וששששששש״. “מצטערת, זו לא דליפה. זה בעלי המשותק, שמנסה להגיד לי שאני שרמוטה״.

>רוצים עוד אחת? אחלה. לאורהל׳ה יש מגירות מלאות: “שימו לב כולם״, פתח מורה בתיכון את דיבורו מול תלמידי הכיתה. “בשבוע הבא יש לכם מבחן מסכם על החומר שלמדנו. כולם מגיעים למבחן. שום תירוץ לא יתקבל ואף אחד לא משוחרר. לא מוות של סבתא, לא חתונה של דודה ולא ברית מילה של אבא״. אחד התיכוניסטים שאל בחיוך: “ומה יקרה אם ערב המבחן יפול בדיוק על ערב של פעילות מינית מתישה?״. “זה לא צריך להוות בעייה״, ענה המורה, “תוכל לכתוב ביד השנייה״.


>גילי גילת, פעם מנהל "הד הקריות", שהסתובב עם מקל נדודים, נחת בעיתון "כלבו חיפה", כדי לנהל אותו. לכל סיר יש מכסה. בהצלוחס. 


>חבר מועצת העיר קרית מוצקין לשעבר, אבי אשכנזי, טייל עם רעייתו בסין ורגע לפני שחלם כי הוא על גג העולם, קרע את הרצועה הצולבת בברך, הוטס לארץ ועד עכשיו הוא מחפש מי עשה לו עין הרע.


דין פישר מקרית ביאליק, בנו של איש הרדיו הוותיק, יוסי פישר, עבר בהצלחה את טבילת האש בהגשת החדשות בטלוויזיה, והפך למגיש מן המניין. תנו לו בכפיים.

אושרי פלג, הג'וניור של האינסטלטור של הקריות, רפי פלג, סוגר או-טו-טו שישה חודשים ללא עישון. עכשיו אפשר להתנשק איתו.


פלג: 6 חודשים ללא עישון

>זליג אהרונוביץ', פעם מנהל "הד הקריות" והבעלים של "כוכב יזרעאל" לשעבר, פתח דף פייסבוק בשם "דיבור צפוף", דרכו הוא מתכוון להסתער על הקריות וחיפה.


>רוצים קיץ חם? קבלו את אמילי סקוט (36), בעלת תואר ראשון בעיצוב. כל מילה נוספת מיותרת. סקוט: יופי ואופי. בעלת תואר בעיצוב. כל מילה נוספת מיותרת

בדיחונת: אחד מוזמן לזוג ידידים לארוחה. כל פעם שהבעל מבקש מאישתו משהו, הוא פונה אליה בכינויי חיבה. מאמאל׳ה, קוקיל׳ה. הבחור מתרשם מאוד, כי ידוע לו שהזוג נשוי כבר 30 שנה. כשהאישה יוצאת לרגע מהחדר, פונה אליו החבר ושואל אותו: “איך אחרי כל כך הרבה שנות נישואין אתה עוד פונה לאישתך בכינויי חיבה?״. עונה לו הבעל: “לומר לך את האמת, פשוט שכחתי את שמה מזמן״.

הסופרת המוצקינאית הילה קופרמן (21), עשתה פרוייקט מימון המונים לספרה הראשון, וקיבלה תמיכה וגיבוי מראש העיר חיים צורי, ומסגנו עומר זוהר. הצליחה, בטח הצליחה. בקרוב הספר בדוכנים. 

>אם עוד לא הרמתם טלפון ליואב זיו, אז עכשיו הזמן. הסוסה שלו, שואו טיים, המליטה סייחה העונה לשם בלאק ממבה. הלוחש לסוסים. זיו: הלוחש לסוסים. סייחה חדשה לסוסה "שואו טיים"


>מתי אבני, פעם חבר מועצת העיר קרית אתא, התהדר בתואר ד"ר.
אורה זק, אלמנת ראש העיר קרית ביאליק, דני זק, חזרה מחופשה משפחתית בקניה, שם התארחה אצל שגריר ישראל, נח גל, הנשוי לבתה לירון. בדיחה לגיוון: מרוקאית אחת באה לרופא ואומרת לו: “כפרעליקקק דוקטור, אני לא מרגישה טוב״. הרופא עושה לה בדיקת דם, מגיעות התשובות ואז הוא אומר לה: “גברת מזל, את צריכה לקחת ויטמין B12״. המרוקאית עונה לו: “כפרעליקקק דוקטור, אבל ב-12 אני מוציאה את הילדה מהגן...״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר