שנה עשרים ושש
גיליון מס' 308
נובמבר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות.
לכבוד חג החנוכה, אורהל?ה תפצח בבדיחותיים: סוכן לתכשיר הדברת חרקים הגיע לכפר ביאליק, והציע לאחד החוואים במקום את המוצר. כשהבחין שהחוואי מהסס מעט, פנה אליו ואמר: “תראה, אני מוכן לעשות איתך עסק. תקשור אותי עירום לעץ למשך כל הלילה, לאחר שתמרח את כל גופי בתכשיר. אם בבוקר תגיע ולא תמצא עליי אף קרציה, תקנה ממני עשר חבילות. אם תמצא ולו עקיצה אחת, אפצה אותך?. החוואי הסכים, קשר את הסוכן לעץ ומרח עליו את התכשיר. בבוקר, כשהגיע החוואי לשחררו, הוא מצא את הסוכן על סף עילפון. גופו היה נקי מעקיצות ורק איבר מינו היה מדובלל ואדום. “תגיד לי?, לחש הסוכן לחוואי. “למה לא אמרת לי שלעגל שלך אין אמא??.


הנה עוד אחת: אחד, לא משנה מאיזו עדה, פגש בחורה. יצאו, בילו, התאהבו. בשלב מסויים החליטו שהגיע הזמן “לעשות את זה?. בעודם עומדים בחדר השינה, פנתה הבחורה לבחור בביישנות ואמרה לו: “לפני שנתחיל, אני רוצה שתדע, אני... בחלק העליון... איך לומר... כמו תינוקת?. “לא נורא?, הרגיע אותה הבחור. “גם אני בחלק התחתון... כמו תינוק?. הורידה הבחורה את חולצתה ובאמת ניתן היה לראות שאין לה שום דבר. כשהוריד הבחור את מכנסיו, נעצה הבחורה מבט ארוך, החווירה ואמרה: “אבל... אמרת שיש לך כמו תינוק?. “בטח כמו תינוק...?, ענה הבחור בגאווה, “ארבע קילו מאתיים?.


לאחר שהסתיימו הבחירות בחיפה, התקשרה תא"ל (מיל') חדווה אלמוג, סגנית ומ"מ ראש העיר, למנצחת עינת קליש רותם, כדי לאחל לה בהצלחה. ראש העיר החדשה לא ענתה לשיחה וגם לא להודעה הכתובה שקיבלה. או-פס.


איש הפירסום אבנר מכטינגר, חגג 63 שנות בריאה והעולם שותק.


הקבלן גבי בן גלים, שעזב את הבית, חגג 77 שנות תקומה.

אלונה אזריאל, אישתו כל הזמן של סגן ומ"מ ראש העיר קרית ביאליק, יוסי אזריאל, התעופפה לביקור שורשים במרוקו והתענגה על ת'רפס וספינג'.

מדריכת הכושר, הילה אדלוביץ, הכינה וואחד מסיבת הפתעה לבעלה האופטומטריסט, פאר אדלוביץ, שחגג עם אחיו התאום ניר, 40 שנות חיוכים, בפאב הפרה שבשבי ציון. לאירוע המושקע הגיעו עשרות חברים ובני משפחה שדפקו אלכוהול ועשו קראחנה. חתן השמחה פאר, כמעט והשתין במכנסיים מרוב התרגשות. תשתין חמוד, מותר לך. האירוע היה לכבודך.אדלוביץ: חגג 40 עם רעייתו בפאב הפרה באחלה קראחנה


יריב גסר, מנכ"ל עיריית קרית מוצקין, עומד להפתיע בטיסה לחו"ל את רעייתו מירב, כשיחגגו יחדיו 23 שנות נישואין. שימרו זאת בסוד כדי לא לקלקל את ההפתעה.

בדיחונת: אחד, לא משנה מאיזו עדה, הגיע לרופא: "דוקטור, יש לי דחף בלתי נשלט לגנוב". הרופא: "קח את הגלולות הללו במשך שבוע ימים לפני השינה ואם זה לא יעזור, תארגן לי טלוויזיה צבעונית 65 אינץ'".


ברביעי שעבר, קלטה אורהל'ה במסעדת "שלה" בקרית מוצקין, את שני הצימחונים, אלי דוקורסקי ויוסי דואק, ויום למחרת עבר דואק לאכול צהריים עם חיים צורי. לאורהל'ה יש סתם שאלה: לא יותר זול לפתוח מסעדה ולארח את האנשים?


כבר בגיל 17, החליטה דריה קובץ, שיום אחד היא תכבוש את העולם, וכך נתנה למצלמתו של רפאל מזרחי, ללטף את גופה בדרך להגשמת החלום. היום, בגיל 20, שווה להתבונן בתמונת הבתולין שלה.קובץ: כבר בגיל 17 החליטה לכבוש את העולם


עכשיו, קבלו פירגון מפה ועד להודעה חדשה. ערן אשר (37), תושב קרית ביאליק, המתעסק 15 שנים בפיתוח גוף, זכה בתואר "מר ישראל" בקטגוריה "פיזיק מן", לאחר שניצח בשלב הגמר 12 מתחרים מכל הארץ. עכשיו הראש שלו בשתי תחרויות באנגליה ובאיטליה. תנו לו בכפיים ותיזהרו שלא להיתקל איתו בחושך.


אשר: אחד משלנו שזכה בתואר "מר ישראל" בקטגוריית "פיזיק מן"

קבלו בדיחה מה זה א-ר-ו-כ-ה ויפה: אחד, בוא נגיד מרוקאי, טס ללאס ווגאס, לסוף שבוע של הימורים. האיש הפסיד את כל כספו ונשאר לו רבע דולר וכרטיס טיסה חזרה הביתה לישראל. ניסה המרוקאי למצוא מונית שתסיע אותו לנמל התעופה. כשמצא מונית סיפר לנהג על מצבו, והבטיח לו, שאם יסיע אותו לנמל התעופה, הוא ישלח לו את דמי הנסיעה בדואר מהארץ. נהג המונית לא הסכים, ואמר לו: “אם אין לך 50 דולר לשלם עבור הנסיעה, צא מהמונית שלי?. האיש נאלץ לנסוע בטרמפים לנמל התעופה ובקושי הגיע בזמן לטיסתו. שנה לאחר מכן, חזר המרוקאי לארה"ב והפעם הוא זכה בקזינו בסכום ענקי. בתחושה טובה יצא האיש מהמלון ושם היה תור ארוך של מוניות שמחכות לנוסעים. במונית האחרונה בטור, ישב לו “ידידו הטוב" מהשנה שעברה, שסירב להסיע אותו. המרוקאי חשב לרגע איך יוכל לגמול לנהג על התנהגותו מלפני שנה, ואז נכנס למונית הראשונה בטור ושאל: “כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"?. “50 דולר", ענה הנהג. “וכמה אפשר להוסיף לך, כדי שתמצוץ לי בדרך לנמל התעופה"?. הנהג נדהם והשליך את האיש מהמונית. המרוקאי חזר על אותה בקשה לאורך כל הטור, וכל נהג ששמע את הצעתו המגונה, השליך אותו בבושת מהמונית. כשהגיע המרוקאי ל?"דידו" מהשנה שעברה, שאלו: “כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"?. “50 דולר", אמר הנהג. “או.קיי, סע, אמר האיש ואז, כשהמונית יצאה לדרך וחלפה לאט לאורך טור המוניות הממתין, חייך המרוקאי לעבר כל נהג בטור והניף את בוהנו כלפי מעלה.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר