שנה עשרים ושש
גיליון מס' 306
ספטמבר 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות, רגע לפני שתתחיל השנה החדשה, אורהל'ה עושה תשליך ומרוקנת עבורכם את כל המגירות שיש לה בראש. 


יאללה, נתחיל בסיפור עם מוסר השכל... לחוואי אחד היה סוס יקר בחווה. יום אחד החליט הסוס לשכב ולא לקום. החוואי הזמין וטרינר, שאמר לו לאחר הבדיקה: “נעשה לסוס כמה זריקות, ניתן לו כדורים ואם הוא לא יתאושש, נהרוג אותו״. הכבש, ששמע את השיחה, רץ לספר לסוס את ששמע. הסוס נלחץ, קם על הרגליים, התחיל לרוץ ולדהור. החוואי המאושר קפץ משמחה ואמר: “בואו נעשה מסיבה ונשחוט כבש״. מסקנה: תתעסקו בעניינים שלכם...

רוצים עוד סיפור עם מוסר השכל? קיבלתם. פוליטיקאי אחד (לא חשוב מאיזו מפלגה), נדרס ועולה לשמיים, שם הוא פוגש את המלאך גבריאל, שאומר לו: “אנחנו ניתן לך לבחור איפה אתה רוצה להיות. תבלה יום אחד בגיהנום, יום אחד בגן עדן ואחר כך תחליט לאן תלך״. המלאך גבריאל מוביל את הפוליטיקאי למעלית, שיורדת למטה עד לגיהנום. איך שהם מגיעים, שערי הגיהנום נפתחים. הפוליטיקאי נכנס ורואה מגרש גולף ירוק ואת החברים שלו משחקים. החברים מברכים אותו, לוחצים ידיים ומזמינים אותו לקפה על שפת הבריכה. בלילה הם יוצאים לבלות, אוכלים במסעדה ואפילו השטן מבלה איתם, מצחיק אותם, רוקד להם על השולחן, בקיצור, בילוי לא נורמלי. למחרת בא המלאך גבריאל ולוקח אותו למעלה עם המעלית לגן עדן. הפוליטיקאי נכנס ושם הוא מבלה יום שלם בנגינה על הנבל, מתרפק על עננים קטנים ומרגיש רגוע. למחרת שוב בא המלאך גבריאל ושואל אותו: “נו, החלטת?״. “כן״, אומר הפוליטיקאי. “אפילו שכיף בגן עדן, בגיהנום ממש ביליתי. אני רוצה גיהנום״. הם יורדים במעלית למטה למטה וגבריאל משאיר אותו בשערי הגיהנום. נפתחות הדלתות ותוך שנייה תופסות אותו שתי ידיים שעירות ומושכות אותו פנימה. הוא רואה שממה, מדבר ענק וחם מאוד וגם את החברים שלו שלובשים סמרטוטים ואוספים זבל. פתאום מגיע השטן, דוחף לו שקית זבל ואומר לו: “תתחיל לאסוף זבל גם אתה״. “מה קרה למגרש הגולף ולמסעדות?״, שואל הפוליטיקאי. “אתמול זה היה לפני הבחירות״, משיב השטן. “היום זה כבר אחרי שבחרת בנו....״.

חבר מועצת העיר קרית מוצקין, הרב המזמר שמעון ביטון מש"ס, התעגל לגיל 50 וזכה בשתי נכדות חדשות, שבוע אחרי שבוע. עכשיו, יש לו כבר 8 נכדים ונכדות והוא בדרך לשבור את שיא גינס. כפרה עליו.


הקבלן ניר גלבוע חגג את יום הולדתו ה-55 באימון כושר מפרך ב"הולמס פלייס", בסיומו הכריז בפני כולם: "החודש הורדתי 3 ק"ג ואני בדרך ל-3 ק"ג נוספים". לאורהל'ה יש דרך אחרת להוריד במשקל, אבל זה כבר סיפור אחר.

בלי שום קשר ואולי דווקא עם, התעופף גלבוע ליוון, עם הדוגמנית הפרטית שלו, גלית, שתה אוזו, רקד סירטקי בטברנה וחזר במרץ לבנות בתים בקריות.

בדיחונת: טורקי אחד הגיע לביקור בארץ. כשנרשם בדלפק הקבלה במלון, מילא טופס רישום כמקובל. הפקיד הבחין, כי בשורה בה כתוב SEX, רשם הטורקי: "ארבע פעמים בשבוע". העיר לו הפקיד: "בשורה הזו ממלאים אם זה גבר או אישה". ענה לו הטורקי: "זה באמת לא משנה".


תסתכלו טוב טוב בתמונה, כי גם אורהל'ה התקשתה להאמין, שהדוגמנית אריאן ארטילס, כבר בת 36, כפי שנתפסה במצלמתו של המפליש רפאל מזוקו. כל מילה נוספת מיותרת.


ארטילס: כל מילה נוספת מיותרת

פרופ' רפי ורטהיים, פעם ראש העיר קרית ביאליק והיום חבר מועצה, התעופף עם רעייתו חנה, לכנס תעשיינים בטוקיו שביפן, שם שתה סאקי בכוס עץ מרובעת עם הקיסר אקיהיטו. אורהל'ה ממהרת לקבל פרטים:

רפול, איך שותים מכוס מרובעת?
בעייה גדולה, התקשיתי לשתות מפינת הכוס והחולצה התלכלכה.

הקיסר גם התלכלך?
הוא כבר מנוסה. שמתי לב, שהקיסר לא שתה, אלא עשה בכאילו.ורטהיים: התעופף ליפן ושתה סאקי עם הקיסר אקיהיטו

יו"ר סיעת "הצעירים" בקרית ביאליק, חבר המועצה שני אוצ'קובסקי, ורעייתו רונית, סוחבים בטן בחודש החמישי עם תאומים. לאוצ'קובסקי 2 ילדים מרעייתו הראשונה, ילדה מרעייתו השנייה, ועכשיו תאומים. חמישיית כדורסל כבר יש לו.האוצ'יקובסקים: סוחבים תאומים בחודש חמישי


לירן מלכה, סמנכ"ל השיווק של ה"סינמול", עזב את קרית ביאליק, ליישוב הקהילתי צורית, הסמוך לכרמיאל. חיפש אוויר נקי.


קבלו בדיחה שנשמעה בכנס נהגי מוניות: נהג מונית נפטר והגיע לגן עדן. המלאך גבריאל קיבל את פניו ועיין בתיקו האישי. נתן לו חליפה יפה ומקל טיולים מוזהב, ושלח אותו לגור בווילה יפהפיה. אחריו בתור עמד רבי עטור זקן לבן, שהסתכל בעניין אחר התהליך. הגיע תור הרבי, המלאך גבריאל עיין בתיק שלו, קימט את מצחו ואמר: “בסדר, אפשר לתת לך להיכנס?. נתן לו גלימה פשוטה מבד גס, מקל עלוב מעץ ושלח אותו לגור באיזה צריף מט ליפול. הרבי נדהם ואמר: “כל ימי חיי הייתי איש אלוהים. איך זה שלנהג המונית נתת את כל הדברים היפים ולי אתה נותן משהו כל כך עלוב??. ענה לו המלאך גבריאל: “מה שקובע זה מבחן התוצאה: כשאתה היית נושא דרשה בבית הכנסת, כולם היו נרדמים. כשהוא היה נוהג במונית, כולם היו מתפללים...?.


 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר