שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 302
מאי 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


מה ניש? התגעגעתם כפרות?

לכבוד יום העצמאות שחלף, תפצח אורהל'ה בבדיחה אקטואלית: מוחמד הפלסטיני פוגש את שכנו היהודי בחברון ואומר לו: "איזה באסה, דיכאון, עוד מעט תהיה לנו מדינה, מיסים, ארנונה...". שואל אותו היהודי: "מה אתה בוכה? אנחנו סובלים כבר 70 שנה". עונה לו מוחמד: "אבל אצלכם לפחות רואים את הסוף".


רוצים עוד בדיחה? סבבה. לקוח חרמן מגיע למכון ליווי ומבקש בחורה. “באיזה מחיר?״, שואל הפקיד. “50 שקל״, עונה הבחור. “דלת ראשונה מימין״, אומר הפקיד. הלקוח נכנס דרך הדלת ופוגש עוד פקיד. “איזה גובה אתה רוצה אותה?״, שואל הפקיד השני. “מה זה משנה״, אומר האיש, “אבל אתה יודע מה? שתהיה גבוהה״. מפנה אותו הפקיד לדלת שלישית משמאל. שוב מוצא את עצמו הלקוח מול פקיד, ששואל אותו: “באיזה צבע אתה רוצה את נערת הליווי?״, וכך הלאה, מדלת לדלת, מפקיד לפקיד, במשך שעתיים שלמות שואלים אותו, רזה או שמנה, עיניים ירוקות או כחולות, חזה קטן או חזה גדול. לבסוף הוא חוזר לחדר בו יושב הפקיד הראשון. “שיגעתם אותי לגמרי״, אומר הבחור. “שעתיים אני מסתובב כאן מחדר לחדר ומפקיד לפקיד״. “עזוב אותך עכשיו מהזיון״, משיב לו הפקיד, “אבל תגיד, איך השירות?״.

את זריקות הבוטוקס בפנים, עושה מאיה פישל, רעייתו של ג'ובאני רוסו, כבר 3 שנים אצל ד"ר מטאנס. זה ההסבר של אורהל'ה, לפנים החלקות שלה.


לאחר 40 שנה בהן הלכה עם שיער אסוף מעל הראש, החליטה אורה זק, רעייתו של ראש העיר המנוח, דני זק, להסתובב עם שיער פזור וגולש על הכתפיים. יפה לה.

בלי שום קשר, חגגה אורה זק בצינעה, עם הילדים והנכדים, 82 שנות תקומה. בריאות.

הבועט האדום, גל אראל, זכה בגביע האליפות של מכורי הפלייסטיישן של פיפ"א 2018, מול מאות מתחרים מכל הארץ.


אראל: הבטיח תואר אחד לפחות העונה. אלוף הפיפ"א בפלייסטיישן


איך שאורהל'ה אוהבת להתרפק על תמונתה של הדוגמנית מירי לוי, ששכבה בזמנו בלי לזוז שש שעות רצופות, לאחר שהודבקו על גופה 1,000 פקקים של "בקרדי בריזר". פקק אחד לא מוצאים עד היום. סתתתם, שתו ותהנו מהתמונה.


לוי: 1,000 פקקים הודבקו על גופה במשך שש שעות. פקק אחד לא מוצאים עד היום

בדיחונת: פציינט ערבי בא לרופא ממפלגתו של אביגדור ליברמן. "דוקטור, הגיעו התוצאות של הבדיקה?". הדוקטור: "כן". הפציינט הערבי: "נו, וכמה זמן נותר לי לחיות?". הדוקטור: "עשר". הפציינט: "מה עשר? חודשים או שבועות?". הדוקטור: "תשע, שמונה, שבע, שש, חמש...".

אנשים רעים שרטו את מכונית האאודי היוקרתית של הבועט מאור בוזגלו. טפי.


רק הסתיים יום העצמאות, חגג חיים צורי 74 שנות בריאות עם המשפחה. כפרה על החיוך שלו.

ד גל הדרי, המתמודד על מקום במועצת העיר קרית ביאליק, יחד עם פרופ' רפי ורטהיים, חזר מגיחה קצרה באמסטרדם ואל תשאלו אותו האם היה בקופי שופ או ברח' החלונות האדומים, כי הוא לא יענה לכם. הראש שלו עכשיו רק בבחירות.

יובל רבין, בנו של ראש הממשלה המנוח, אשר שוקל להתמודד על ראשות עיריית חיפה, מתכוון קודם להתחתן באוגוסט הקרוב עם נטלי אהרון, גרושתו של אלי אהרון, מחברת הרמזורים "מנורה". השניים אף המריאו לאוקראינה, כדי שאם הכלה תכיר מקרוב את החתן המיועד.

בול ביום העצמאות, חגג האינסטלטור של הקריות, רפי פלג, את יום הולדתו ה-62, בתיקון סתימה בביוב אצל חבר. גם לאורהל'ה יש סתימה, אבל היא מתביישת לפנות לפלג שיפתח לה. לא נעים. 

בדיחה להפוגה: אחד, לא משנה מאיזו עדה, הגיע למסיבת עצמאות של פנויים ופנויות, וקלט יפהפיה במיני קצרצר. הגבר לא יכל להתאפק, ניגש אליה ושאל: “כמה את רוצה בשביל להוריד את הבגדים??. הסתכלה עליו ואמרה: “אלפיה?. החרמן לא יכל להתאפק, הוציא את הכסף מהכיס, נתן לה והיא הורידה את הבגדים ונשארה עם חזיה ותחתונים. הגבר נהיה מוטרף מהגוף הסקסי. “כמה את רוצה כדי להוריד את החזיה והתחתונים??. “תביא עוד אלפיה?, השיבה. החרמן היה כל כך מגורה, הוציא את הכסף ונתן לה, העיקר שתתפשט... לקחה הבחורה את הכסף, הורידה את התחתונים והחזיה ונשארה עירומה לגמרי. הגוף שלה שיגע אותו. הוא כבר לא יכל להתאפק עוד ואמר לה: “כמה את רוצה בשביל זיון??. “100 שקל. כמו כולן...?.


 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר