שנה עשרים וחמש
גיליון מס' 300
מרץ 2018
ראשי חדשות צרכנות נבונה פופוליטיקה בית המשפט מאזני צדק
יחסים וזוגיות
אסטרולוגיה סודוקו
צרכנות אורהל'ה המרכלת נדל"ן ספורט קוראים כותבים לוח הקריות דבר העורך תשבץ

 


היי כפרות. מה ניש?

לכבוד חג פורים, אורהל'ה תפצח בבדיחותיים.


נהג נתקע בכביש ההסתדרות בדרך לצ?ק פוסט. פתאום הוא רואה איש אחד עובר מרכב לרכב. האיש מגיע אליו ומבקש לפתוח את החלון. “מה קורה, אחי??, שואל הנהג. “למה עומדים??. עונה האיש: “ליד צומת הצ?ק פוסט חטפו את ח?כ חנין זועבי. החוטפים מאיימים שישפכו עליה בנזין וישרפו אותה באש, אם לא יקבלו מיליון דולר. אנחנו עוברים מרכב לרכב ומבקשים תרומה?. “וכמה כל נהג נותן??, שואל הנהג. “בערך ליטר...?, עונה האיש.


קבלו עוד אחת: אחד, לא חשוב מאיזו עדה, פוטר לפני כמה חודשים ולא מצא עבודה. כעבור זמן פגש אותו חבר, ששאל לשלומו ומה הוא עושה? "תראה", הוא ענה לו, "החלטתי להיות עצמאי ופתחתי בית זונות". "נו, ואיך הולך?", שאל חברו. "מצויין, מלא לקוחות", הוא ענה. "איך המחירים?", שאל החבר. "50 ש"ח למציצה ו-75 ש"ח מאחור". "תגיד", המשיך החבר, "עם מחירים כאלה, מה נשאר לבחורה?". ענה לו: "איזה בחורה, בינתיים אני עובד לבד...".

חילופי בעלים ב"הד הקריות". לאחר שנים רבות, בהן שימש שלמה לונדון, כבעלים וכמנכ"ל רשת העיתונים, הוא פינה את מקומו לעובד ניר המיתולוגי, שפתח את העיתון לפני 46 שנים. ברכות ליוצאים ולנכנסים.


חילופי תפקידים גם בקניון עזריאלי קרית אתא. על כיסאו של המנכ"ל הדינמי ירון ספיר, שעבר לנהל קניון אחר ברשת, התיישבה בזריזות סיוון ממן, שהגיעה אלינו מראש פינה. בהצלוחס.

אם ראיתם את דוברת עיריית קרית ביאליק, אלונה אייזנברג, עם פרצוף עצוב, זה רק כיוון שכלבתה "ללי" בת ה-9, נפחה את נשמתה. לאחר שהתאבלה שלושה ימים, פירסמה מודעה בפייסבוק, בה היא מחפשת כלבת גולדן רטריבר עד גיל שנה וחצי, כדי שהחיוך יחזור לפרצופה.

הפתעה רבתית היתה בישיבת מועצת העיר בקרית מוצקין. האופוזיציונר יוסי פדידה, שהציע הצעה לסדר היום, שלא לאפשר להשתמש באולמות העירייה ובמתנ"ס, לאף מפלגה עד הבחירות, היה בטוח שהצעתו תוסר אוטומטית מסדר היום, ולהפתעתו, היא התקבלה פה אחד. החלטה לא שיגרתית, כמותה לא זוכרים בעירייה.


ואם כבר קרית מוצקין, אז בתום הישיבה האחרונה, קרא ראש העיר חיים צורי, לאופוזיציונר אבי רוטמן, הצביע על כיסא שאחד מגלגליו התפרק ואמר לו: "רצית לשבת על כיסא ראש העיר, אז הנה, הכיסא התפנה בשבילך. אמנם פחות גלגל, אבל בכל זאת, כיסא ראש העיר". רוטמן חייך בנימוס וקיבל את ההלצה על חשבונו.


בשעה שגרושתו לי טוראל, נפשה שלושה שבועות בתאילנד, התעופף צלם העיתונות גיל נחושתן, למסע צילומים בטנזניה ובקלימנג'רו, כדי לתפוס נמרים שועטים על טרף.  כל אחד והקיק שלו.

מאז שאורית זריהן היתה ילדה קטנה, אמרו לה כולם שהיא נראית כמו בז'ורנלים. היום, כשהיא כבר בגיל המופלג 28, אורהל'ה נזכרת בתמונת הבתולין שלה וממהרת לשלוף אותה, עבור חמשת קוראיה הנאמנים.זריהן: נראית כמו בז׳ורנלים

בדיחונת: בבניין רב קומות גרו שני בני זוג (אתם יודעים מה, בואו נגיד רומנים). בכל פעם שהיו חוזרים הביתה, היתה האישה עולה במעלית ובעלה מטפס ברגל עד הקומה ה?20. יום אחד, לא יכלה שכנתם להתאפק ושאלה את הרומניה לפשר הדבר. “תראי?, הסבירה הרומניה, “אני עולה במעלית ומגיעה לדירה, מתפשטת, מתקלחת, מתבשמת, מציעה את המיטה ומכינה את עצמי. כשבעלי מגיע, הוא כבר עם הלשון בחוץ מוכן לפעולה?.


יחצ"ן המסיבות, אריה קלבו מקרית ביאליק, סופר את הימים עד לחתונתו ב-13/3/18, באולמות ה"קאלה", עם חברתו האטרקטיבית לינוי בוינגיצה. בשמחות.


קלבו: סופר את הימים לחתונה ב"קאלה"


שני אנשי המזגנים שרון סגל ואמנון דומן, שקיבלו מהחברה בונוס של שבועיים בלוס אנג'לס ובלאס וגאס, חזרו קצת מבואסים לארץ, לאחר שלא הצליחו לשבור את הקזינו.


למחיאות הכפיים שלכם, קבלו את מלי אמסלם, היום בת 28, ששמרה על הפיגורה ב"הולמס פלייס", ואגב כך, שברה ת'לב לכמה גברברים. אורהל'ה שולפת תמונה, שאף פעם לא נס ליחה. שורו והביטו.אמסלם: שוברת לבבות קטנה

קבלו בדיחה לפורים עם מוסר השכל: איש אחד פוגש בחורה יפהפייה ומחליט להתחתן איתה מיד. הבחורה אומרת לו: “תראה, אנחנו בקושי מכירים האחד את השני״. עונה לה האיש: “יהיה בסדר, נלמד להכיר זה את זה בהדרגה״. הבחורה הסכימה, נישאו ויצאו לירח דבש בבית מלון מפואר. בוקר אחד, בעודם נהנים בבריכת המלון, האיש קם לפתע, מטפס למקפצה הגבוהה בבריכה, מרביץ שלוש סלטות ושני סיבובי בורג באוויר ונוחת במים באלגנטיות. הבחורה נותרה המומה. “זה היה מדהים״. “תודה״, הוא עונה לה במתיקות. “הייתי אלוף אולימפי בקפיצה למים. את רואה? אמרתי לך שנלמד להכיר האחד את השני בהדרגה״. כעבור כשעה הבחורה קמה, קופצת קפיצת ראש למים ומתחילה לשחות במהירות. אחרי 30 בריכות היא יוצאת מהמים ומתיישבת ליד בעלה. “מדהים״, הוא אומר לה, “גם את היית בעבר אלופה אולימפית בשחייה?״. “לא״, היא עונה לו. “בעבר הייתי זונה בוונציה ועבדתי משני צידי התעלה״.

 
כל הזכויות שמורות © חדשות הקריות עיתונות ותקשורת בע"מ
יצירת קשר עם: העורך הראשי  |  מנהלי האתר